Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NGA

    addikt

    válasz blade zte #58 üzenetére

    Nekem volt asus transformerem, ami 2 magos, de messze volt attól az élménytől, amit a wp nyújt.

    Látom még mindig képtelen vagy megérteni, hogy a wp löncser nem azonos a wp-vel? Attól mert a win7-re rárakok egy osx skint, még nem lesz belőle osx. Csak magad vered át vele.

    dreamdancer: A józan logika alapján az emberek strapabíró acélfelnivel és fekete műanyag lökhárítós autókkal járnának, mégis súlyos pénzeket fizetnek a sérülékeny alufelnikért és elvárják a fényezett lökhárítót.

    Azért ez nem igy van. A jó alufelni amiatt terjedt el, mert könyebb, mint az azonos méretekkel rendelkező acélfelni, és igy a rugózatlan tömeg is kisebb, jobb az úttartása az autónak, és merevebb is. A fényezett lökháritó meg már 1996-ban is az alapfelszerelés része volt pl a VW-nél, nekem egy G3-asom van, CL alapfelszereltség, fényezett lökháritóval. És szarul is néz ki. Hiába vigyázok én, ha más letolatja. És ha a mai autókat vesszük, akkor rengeteg fényezett lökösön ott van az a gusztustalan műanyag védőcsik, hogy megvédje az éleket. Pont mint a gagyi üléshuzat a szép gyári üléseken, vagy a gagyi műanyag tok az iphone-on.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák