Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NGA

    addikt

    válasz blade zte #56 üzenetére

    "sohasem rendelkeztek a kamerán kívül egetrengetö specifikációkkal, söt inkább a középkategóriát képviselték. "

    Már megint a droidból és magadból indulsz ki. Az emberek jelentős részének a leghalványabb fogalma sincs arról, hány magos a telefonja, mekkora a felbontása (ha megmondod neki, akkor elképzelni sem tudja mekkora az) és hogy mekkora a proci órajele. Főleg úgy, hogy a WP-hez nem kell 2 giga ram, 4x1,5 ghz-es proci ahhoz, hogy gördülékenyen elfusson. Értsd meg végre, hogy rajtad, és a sok droidos kockán kivül a specifikációkra nem reszelik a cerkát. Én azt sem tudom, hogy a 2 mag a telómban 1 vagy 1,2 ghz-en megy-e. Csak azt tudom, hogy 2 mag van benne.

    "Hamár úgyis "optimalizált", akkor a kétmagos procin kívül mindenben csúcs hardver kéne. Mert fullhd-t nem lehet optimalizálni, hogy hd-ban is azt lássad..."

    Meséld el már nekem, hogy 5 colban mi a bubánatos értelme van a FullHD-nek? Az emberek még tv-ben is megveszik a sima HD-t, pedig azon már látható is. Ez egy ilyen rendszer, itt a lehetőség meg lesz a FullHD-re, de nekem tökéletes a 4"-on a 800x480. Főleg úgy, hogy sokan megveszik droidban a HVGA-t is.

    "Persze ez az én nézeteimen alapul."

    Pontosan. Másnak meg a sok csiricsáré statikus ikonok, meg az akksizabáló widget nem tetszik.
    Nekem pl CSAK a WP felülete jön be, hiába van ipad-om, ha megtehetném, vennék inkább egy Surface RT-t, annyira bejön a csempe.
    Nem vagyunk egyformák. Amitől más behány, én arra élvezek. És forditva.

    "Szoftveresen meg próbálnak csigalassan érkezö frissítésekkel felzárkózni."

    Na ne viccelj, itt legalább MINDEN készülék megkapja a frissitést, nem ugy, mint a droidon. Ezen nem változtatnak félévente, hogy máshogy nézzen ki.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák