Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz #41133696 #30 üzenetére

    Azt lehet tudni, mivel magyarázták a beszüntetését?
    "Viszont a 8-asban széleskörű szinkronizációról van szó, mely nem csak a böngészőt érinti."
    Ez lehet, hogy jó, de ha valakinek csak a böngésző szinkronizációjára van szüksége, azt miért nem teszik elérhetővé neki Windows 7-en, hogy egy újabb érv legyen amellett, hogy valaki az IE-t használja? Mármint most csak az elvi lehetőségről beszélek, az ő szempontjukból, ha népszerűsíteni akarják a böngészőt. Persze költői a kérdés. :)

    "A másik jó hír pedig az, hogy 8-astól kezdve már ezzel senkinek sem lesz gondja, az új rendszerek is minden bizonnyal támogatni fogják ezt."
    Mármint ez miben másik jó hír, nem ugyanarról beszélünk? Milyen "új rendszerek"?

    "az új nagyobb tudású és kényelmesebb operációs rendszerre, melyhez most még páratlan akciót is indított."
    Micsoda marketingduma. :DDD
    Hát én egyelőre egyáltalán nem érzem szükségét a váltásnak, mert a Windows 7 nálam nagyon jól bevált, és valahogy nehézkesebben váltok, mint pl. az XP esetén, főleg, hogy több helyről is azt hallom vagy olvasom, hogy a 8-ast tök jól megcsinálták elsősorban érintőképernyős eszközökhöz, de kevésbé ergonomikus valahogy a használata billentyűzettel (pedig akkor is az a gyakoribb felhasználási terület). Meg csak egy kiragadott példa, hogy sok mindent logikátlanul helyeztek át (mármint ami érintőképernyő esetén nem probléma, de bill. esetén lehet), hogy a kikapcsoláshoz állítólag nem elég a Start-jobbra-Enter, mint most, 7-esnél, hanem jóval több gombot le kell nyomni, más kombóban, ez azoknak elég zavaró lehet, akik elsősorban billentyűzet-használatra építenek (pl. én szeretem minél inkább mellőzni az egérhasználatot, ha nem muszáj, mert billentyűzettel gyorsabb vagyok).

    "A többi meg azért van "bugyután bedrózotva", mert harmadik féltől származik."
    Itt mire gondolsz?

    "A Windows rendszerbe az IE az integrált böngésző."
    Nem ez a baj, hanem hogy teljes mértékben kötődik az OS-hez (lásd szinkronizáció!), mintha önálló entitásként nem is létezne (most nem arról beszélek, hogy legyen már Linuxos változata is).

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák