Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz lionhearted #230 üzenetére

    Ezt a support dolgot most minek feszegetni? Elég azt megnézni, h ha vki vesz Ubuntuval egy laptopot és ne adj isten rajtahagyja, akkor, ha vmi problémába ütközik, ki tud neki segíteni? Közvetlen környezet, ismerősök, de sokszor még a bolti eladók se nagyon....ellenben Windowsnál igen. Azt meg jobb, ha nem mondom, h hányan tartják meg rajta és hányan raknak helyette fel Windowst. Valamint már egy olcsóbb ~100k notit is árulnak előtelepített Winnnel, akinek meg futja komolyabbra, az eleve nem az OS árán fog spórolni. Hiába ott az ingyenes megoldás, mégse kell nekik, ezt kell külön magyarázni, számok is ezt igazolják, v talán nem...? :)
    Az OS-támogatottság kérdését megint hiába akarod kiforgatni, mert otthon is nem csak tartalmat fogyasztani lehet, amihez elég a böngésző, hanem használnak ilyen-olyan programokat, ami nem támogatott a platformon és ez elég nagy baj...pont ezért is szűkül tovább a kör. Illetve pont ott a gond, ha még nem hogy komoly termelőmunkára, de tartalomfogyasztásra se felel meg sokaknak...és azt nem én mondtam, hanem a felhasználók gondolják így.

    "Chromebookot vesznek, nem wingépet" - hol, láttál egy amerikai kimutatást, ahol terjed a Chromebook, mert olcsó hús, csak épp azt felejted el, h az is mire való, meg kiknek jó, v éppen nem jó...Én használtam virtuális gépen, de nem egy nagy szám maga a rendszer. Aki nem csak szimplán netezni, meg semmirevaló appokat nyomogatni szokott, az továbbra is Windowsos notebookot, vagy MacBookot vesz. Itthon, meg sok országban pláne.
    Én meg azt hiszem, ezt a "mobil platform totál lehagyja, eltünteti a PC piacot" dolgot meg nekem nem kell magyaráznom, h mennyire nem igaz. Ez az erőltetett érvelési, bizonyítási kényszer már kissé beteges...

    Meg komolyan még akarod nyúzni a Google Docs vs MSO 365 témát is??? Mutass nekem egy olyan komoly céget, nagyvállalatot, akár idehaza, ahol azt használják? Vagy éppen home user szinten, szerinted 10 emberből hánynak elég, v kényelmes az...? Akkor már inkább ott a free online O365. Össze se lehet hasonlítani a kettőt, ez nagy baklövés a javából... Meg, hogy nem látni különbséget kényelemben, funkcionalitásban, atya ég, de szemellenzős ez is...azért használja az emberek többsége az MSO-t, azért annyira város OS X-en is.

    Áttolni, nem megengedhető jujj...ők legalább néha lépnek és meglátnak bizonyos lehetőségeket, pont, hogy a platformegyesítésben és "áttolásban" van fantázia. Majd akkor kárörvendj, ha netán bebukik a WIndows10 és mobilkütyüik is, addig felesleges....ez nem Ubuntu One, amit a kutya sem vesz. :DDD

    "Szerintem-szerinted"...csak épp a fene nagy érvelésed és eszmefuttatásod ott bukik meg, nem ér fabatkát se, hogy nagyon sok user az ellenkezőjét gondolja és nem felel meg nekik az, ami neked. Ezt akarod minden topikban 25x elmagyarázni, bizonygatni, mikor a felhasználók már döntöttek...?
    MS-t temetni, mert hú nem dobál az is mindent ingyen, mint ópenszószék, akik még így is a gödör alján vannak... Az a röhejes, h te, meg a magad fajták szeretnék, ha elbuknának, csak a jelenlegi helyzet nagyon nem ezt mutatja és egyszerűen savanyú a szőlő. :D

    Lépni meg azért kényszerülnek, amit már feljebb is írtam, mert az L csapat ingyenes, illetve a G féle olcsó vackaival szemben, így lehet tartani a lépést. És az a poén benne, h még így is sikerül nekik, az adott területeken.
    A Microsoft mindig is tudott kellő időben lépni és jó taktikákat, üzleti húzásokat megcsinálni, lásd akár oktatás, ipar stb. Amit te favorizálsz, azok meg nagyon nem és ezt nem akaródzik megemészteni évek óta. Csak azzal, hogy itt a topikok tucatjaiban megy a térítés és sárdobálás, az épp semmit nem ér, ahogy globális szinten az állandó fúrás sem..

    Úgyhogy a következőt legyen szíves másnak címezni, mert engem ilyen semmilyen indokok, gondolatok, nem tántorítanak el attól, hogy pl. majd a hamarosan megjelenő Windows10-et használjam + Office 2016-ot és vsz sokan másokat se... :N

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák