Új hozzászólás Aktív témák

  • csabi63

    senior tag

    válasz Gomezz #373 üzenetére

    Nincsenek minialkalmazások. Élményindex sincs többé, bár az nem lényeges. Én tegnap álltam át, a 7 után még ismerkedem vele. Boot időt nem stopperoltam, de nem érzékelem, hogy különösebben gyorsabb lenne. Valamivel biztos, de nem áll leesős, ahogy sok helyen olvastam. Az SSD miatt gyors volt a 7 is. Játék ügyben nem tartozom az fps méricskélősök táborába. Minden jól megy ami eddig is jól ment. Egyedül a Civ5 betöltési idejét hasonlítottam össze. Nagy térképen egy mp-el gyorsabb a 10. Nagy dolog.

    Az tetszett, hogy nem kellett driver vadászatba fognom, mindent elintézett egymaga. Még nem laktam be, csak néhány programot raktam fel. A Kaspersky szórakozik a kompatibilitással, minden más rendben van. Eddig.
    A vezérlőpultból gépház lett. Az ablakkeretek fehérek, arra még nem jöttem rá, hogy lehetne átállítani. Valószínűleg sehogy, mert itt-ott már kísérleteznek külön programokat csinálni erre. Kimondottan ronda pl. a VLC a fehér kerettel. Szerintem.

    Csempékkel gond nincs, csak akkor látom ha akarom. De nem akarom. Igazából nem látok eget rengető különbségeket a 7-hez képest. A gyári Edge böngészőt egyből eltüntettem, ment vissza a Chrome a kismillió könyvjelzőmmel. Sokan azt írták, hogy fogja a procit, nálam nem. Első lépésként visszaraktam a Commander-t és a faék háttérképemet. Így meg aztán tisztára olyan mint a 7 volt. Van a tálcán egy feladatnézet opció, ez jópofa dolog. Hamar átlátni, mit ügyködök éppen, mi van megnyitva.
    Ennyi, majd a szakértők úgyis részletezik. Én nem érzem úgy, hogy valami hatalmas csodába csöppentem volna. Rendszer.

Új hozzászólás Aktív témák