Új hozzászólás Aktív témák

  • SAMYka

    aktív tag

    Jó az ötlet és jó a kezdeményezés csak vannak bunkó parasztok akikről már volt szó hogy ha meglátnak egy nyitott wifit akkor rögtön torrent. Én a sajátomat nem védtem le kb 1 hétig és aztán egyszer azt vettem észre hogy 4M netnél 1 perc mire bejön egy oldal. Ránéztem a ruterra és volt forgalom rendesen, megnéztem a wifi kliens listát és a szomszéd kiscsaj barátjának a nevére keresztelt pc be volt jelentkezve és fullon torrent. Kitiltom MAC addres alapján 2 nap mulva ujra bent úgy hogy 1 szám változott a MAC-be és természetesen ujra torrent ujra full szávszélel. Nem érdekelt volna a dolog ha: fogja vissza a sebességet a felére és töltsön, észre sem vettem volna és mai napig használhatná de így kapott egy csinos jelszót.
    Őszintén szólva utálom hogy jelszavazni kellet a wifit jobszeretném "bedobni a közösbe" mert én is használtam már más wifijét mert kellett hogy megnézzek egy címet vagy telefonszámot vagy bármit ami fontos.
    Az meg hogy törvénysértő a wifi lopás az igaz is meg nem is, mert aki úgy jár mint az én esetem (és az a hölgy pár hsz-el előbb) annak a fejét giotinba. De aki csak tényleg becsatlakozik-google-szám, cím vagy információ-lecsatlakozik formában használja ezszerintem normális dolog és azt mondom hogy ez nem lopás és ha tehetjük és nem kerül semmibe miért ne segítsünk másokon. Amúgy meg ha valaki azt mondja hogy ez is lopás és fel kell jelenteni akkor az oviban mikor az egyik gyerek elveszi a másik kardját akkor az egyik gyerek szülei miért nem jelntik fel a másik gyerek szüleit lopásért?

    PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

Új hozzászólás Aktív témák