Új hozzászólás Aktív témák

  • rank17

    csendes tag

    válasz r66 #640 üzenetére

    r66: "Nekem úgy tűnik, nem mindenki adta még le szervizbe, akinek vacakol, sokan várják a frissítést."
    Szerintem ez pontosan így van. Szerencsére nekem sem sem halt be teljesen a pozicionálás, de iszonyú bizonytalan, hogy tud-e pociciót találni vagy sem. Eddig nem vittem szervízbe, olvasom a fórumot, figyelem a WayteQ honlapját, kivárok. Teljesen egyértemű, hogy itt nem egyedi hibás készülékekről van szó, hanem szériahibáról mind a pozicionálási problémát, mind pedig a kikapcsolás utáni véletlenszerű bekapcsolást tekintve.
    Az utóbbival kapcsolatban megfigyeltem egy érdekes dolgot, aminek lehet,hogy nincs köze semmihez, de azért leírom, hátha más is tapasztalta: amíg nem volt probléma a pozicionálással (első két hét), addig a készülék igen gyakran, azt kell, hogy mondjam, hogy szinte minden alkalommal újból bekapcsolt a kikapcsolás után: este kikapcsoltam és reggel már azt vettem észte, hogy készenléti állapotban van, hiába reménykedtem, hogy megjelenik a betöltés alatt látható WayteQ logo. Mióta problémás a pozicionálás még egyszer sem kapcsolt be a kikapcsolást követően. :F

Új hozzászólás Aktív témák