Új hozzászólás Aktív témák

  • Neurotoxin

    őstag

    válasz aljuzer45 #40 üzenetére

    40e alatt lesz állítólag az ára. Ha ez tényleg így lesz veszek egyet. Alapvetően hellyel-közzel tabletnek is használható, így és az ingyenes térképpel jó vételnek tűnik.

    Bog egy Garminos topikban már kifejtette, hogy már mások is elkezdték fejleszteni az androidos kütyüiket.

    Én navigálnék telefonnal, de hamar lemerül és az aGPS nekem nem alternatíva, hogy folyton folyvást keresgéli a jelet, 8 műholdból 2őt lát, a 3.-t néha néha... valaki írta korábban, hogy nála nyáron előfordult az is, hogy a szélvédő mögé rakva annyira felforrósodott, hogy hiába volt autóstöltőre dugva, gyakorlatilag nem vett fel feszültséget és folyamatosan kikapcsolt.Persze ez lehet szélsőséges eset is, de ha valaki elindul az ország másik végébe, ne ezzel kelljen már szerencsétlenkedni.

    Tényleg:ha rákeresek google-n erre a navigációra, a Mobilarena cikkre utal mindenki, nem is tudom, hogy Bog milyen kapcsolatokkal kaparintotta meg a prototípust, mindenestre köszönjük! :K Nem is vettem észre, hogy erről van MA!TV is, na nézem is!

    [ Szerkesztve ]

    18 éve a PH! lapcsaláddal!

Új hozzászólás Aktív témák