Új hozzászólás Aktív témák

  • kelzsoca

    félisten

    válasz ha7at #3642 üzenetére

    Értem, tehát igazából nincs is rá szükséged, mondom, csak szólj, és privátban adok elérhetőségeket, de adhatsz nevet-telefonszámot Te is nyugodtan. :)

    Pont az xtab-70 készülékcsaládot nézve látszik hogy minden rom kisebb nagyobb hibákkal küzd és más lehetőség nem lévén visszatértek a GB-re.

    Azt gondolod, hogy más Android alapú eszköz hibátlan?
    Mint mondtam korábban olyan nem létezik, a legtöbb esetben pedig egyszerű user error-ról szól a történet, ahol a felhasználó még lusta a rendszert megismerni-kiismerni, és minden xar, amit nem tud vagy nem akar megcsinálni.
    Ettől függetlenül lehetnek valós problémák is, szoktak lenni, hol nincsenek?
    Panaszkodnak 5-en 10-en 15-en? az eladott gépek meg több ezres példányban keltek el, az arányok ismerete nélkül nincs miről beszélni.

    Ugyanúgy ti módosítottatok romokat a gépre ha azokra nem sikerült jóra akkor mennyi az esély hogy erre fog?

    Mi az hogy nem sikerül jóra? (egyébként én szigorúan a gyári romról beszéltem)
    A custom rom, amit majd egyenként csinálunk szinte biztos hogy jobb lesz annál, amit a kínai össze tud rakni.
    Én egy modder vagyok, Te pedig egy átlag felhasználó (aztán nem megsértődni :) ) teljesen más szemszögből látjuk/nézzük a dolgokat, és ez így van jól. ;)

Új hozzászólás Aktív témák