Új hozzászólás Aktív témák

  • bolcsodal

    addikt

    1 hét Franciaországban töltött idő után észrevettem néhány dolgot. Legfőképpen gyalogos módban használtam Párizsban.

    Negatívumok, ezek sajnos főleg a GPS funkcióhoz köthetőek:
    -Elképzelhető, hogy a rendkívül fos időjárásnak köszönhetően, de alig-alig talált jelet gyalogos módban.

    -A Sygic-nek fel kellene kötnie a gatyáját. két címet is 2-3Km-el tévesztett a térkép alapján, ami gyalogosan több mint kellemetlen.

    -Az akku kezelés egy hulladék, akkupack nélkül többször cserbenhagyott volna a hektikus ki-be kapcsolgatások miatt.

    -Vonaton miért nem működik rendesen? ;] Kíváncsi lettem volna merre járok, de se Párizsban se a Budapest-Szeged vonalon képtelen volt pozícionálni. Elképzelhető, hogy a térkép úthálózatának adatait is használja pozícionáláshoz?

    Pozítívumok ezek főleg a tablet funkcióhoz köthetőek:
    Remek kis tablet. Skype, mail kliens, böngészés, reptéren vagy város közepén (free wifi persze) remekül működött.

    Egyéb dolgok:
    Ha az FM tranaszmittert ki-be kapcsolgatod elveszti a GPS jelet. Sygic ujraindítással lehet csak megoldani. Ha az FM transzmitter véletlenül bekapcsolva marad és töltőre rakjuk a készüléket elmegy a hang (mondjuk logikus, hiszen érzékeli az "antennakábelt").

    Mindent összevetve várom az ICS frissítést hozzá, ami remélhetőleg az akkuproblémáknak véget vet.

    Észrevettétek, hogy a mikrofon számára kialakított lyukon áramlik a por a kijelző és a karcálló üveg közé? Ezt ma vettem észre erős napsütésben.

    They drew first blood....

Új hozzászólás Aktív témák