Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D.Orion

    veterán

    válasz motorhead #1 üzenetére

    Én is pont ugyanígy járok el. Ha kijön egy játék én is letöltöm, mint szinte mindenki. Ha megtetszik, akkor felrakom a "must have" listára. Amint megközelíti az ára a szerintem valós értéket meg is veszem. Ha pedig valami csoda folytán 1000Ft környékére esik, akkor alap, hogy megveszem még ha nem is tetszett annyira régen, csak ilyen 6/10 volt.

    Nemrégiben a GRID 990Ft-ba került az egyik boltban. Hát naná, hogy megvettem.
    Rengeteg játékom van EA Classic, Gyémánt kiadás, EVM, LV dobozban. Nekem a csomagolás nem számít, az úgy is a pocon foglalja csak a helyet. A Steam-et pedig nagyon szeretem, főleg ünnepi leárazásokkor. :D

    Ezen "best buy" sorozatok miatt mára már több eredeti játékom van itthon, mint letöltött. Amiket megvettem azok kalózverzióját értelem szerűen kidobtam. :U

    Sajnos egyértelmű, hogy egy új játékot nem lehet kiadni 2K-3K -s áron, mert akkor sosem térül meg a belefektetett munka. De láttam már pár külföldi kutatást ami azt elemezte, hogy egy adott játékot 10.000Ft-os kezdőárral kiadva az első héten xdb-ot adtak el. Kísérlet képpen a megjelenés második hetében az ország összes boltja leakciózta a terméket 75%-ra. És mi lett az eredmény? Az első hét eladásaihoz képest majdnem héthez többet adtak el! Szóval meg kéne találni az arany középutat szerintem. Magyarországon a bazi nagy jólét miatt nagyon kevés ember adhat ki egy játékért 10K-t, viszont 7500Ft-ot már egy jóval nagyobb réteg képes kipengetni a játékért. Kérdés persze, hogy a 10.000Ft-ból mennyi jut vissza a fejlesztőkhöz.

    Sub-ZeRo: A "cheaterekre" csak annyit tudok mondani: Aki olyan rétegjátékkal játszik amit 8-14 éves kockáknak írt a fejlesztő az ne csodálkozzon, hogy belefut a csalókba. Anno CoD1-ben sokkal kevesebb volt a cheater, de az átlagéletkor is magasabb volt. CB-ztem és bizony a legjobb EU-s csapatoknál alig voltak 17 évnél fiatalabb játékosok. Ma? ritka a 18 feletti életkor... Ahogy megy le az életkor úgy megy le a színvonal. Én ezért nem játszom már a CoD és MoH szériákkal. Inkább BF2: Project Reality MOD vagy Red Orchestra.

    [ Szerkesztve ]

  • ollie

    MODERÁTOR

    válasz motorhead #1 üzenetére

    Viszont a fejlesztő valószínűleg egy petákot sem kapott már ebből. De ettől függetlenül dicséretes, hogy megvettétek, nem volt a célom ezt leszólni.

    ***

  • Taifa Díaz

    őstag

    válasz motorhead #1 üzenetére

    Én most már örökre a sötét oldal rabja lettem. Nem maradt bennem semmi jó. A folyamat visszafordíthatatlan. A számítógépemen nem találsz egy eredeti szoftvert se, operációs rendszer, játékok, alkalmazások - minden warez. De majdnem minden olyan, mintha eredeti lenne. Egyetlen mentségem: a fizetésem is majdnem minimálbér.

    Life's a game I cannot win (Type O Negative: Everyone I Love is Dead)

Új hozzászólás Aktív témák