Új hozzászólás Aktív témák

  • motorhead

    aktív tag

    Örök téma, szép csomagolásban. Egy saját példát megemlítenék. Anno nem vettem meg a Crysis-t, nekem sok volt a megjelenésekor. Kipróbáltam, játszottam vele, aztán feledésbe merült. Nem is olyan régen, egy barát kitalálta, hogy multizni kellene, és erre milyen jó a Crysis mert sok száz multiplayer pálya van a neten hozzá, amit magánszemélyek készítenek. TESCO gazdaságos kiszerelésben azonnal megvettünk néhány Crysis példányt. 1450,-volt. Azóta is jókat játszunk ezzel és nem fáj a fogunk a kifizetett összeg miatt, mert ez bizony nagyon megérte. A példát csak azért írtam le, mert hasonló elmélet az általad leírtakkal. Kipróbálom, és ha a pénztárcám engedi akkor megveszem. Ha nem, akkor várok vele és később veszem meg, de megveszem. A friss játék mindég magas áron van az átlag fizetésekhez képest, vagy a hardverekhez képest. De rövid idő alatt lezuhan az ára, és akkor már nem lehet kifogás a magas ár. A STEAM-ről nem is beszélve, és hasonló netes letöltésekről,külföldi rendelésekről stb....

    Grat. a cikkhez!

    ..--OLDSCHOOL FOREVER--..

Új hozzászólás Aktív témák