Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tuser

    aktív tag

    válasz jerry311 #48 üzenetére

    Kössz ... ha hosszabb ideig ( minimum 1 hét ) kint vagy, akkor evidens hogy inkább veszel valami 1 GB, 100 perc, 200 SMS 300 szűzleány kombós helyi kártyát. :D

    (#49) ArchElf : Ezzel a femtocumóval ez a másik gond ... ha jól értettem, ez csak 3G -t ad, amit mondjuk a családból per. pill. csak két telefonnal tudnánk használni. :O

    Persze ... ha visszaadna a szolgdíjból ( ergo ténylegesen érdekelt lennék benne ), lehet hogy kiadnék mondjuk max 13-16k -t egy ilyen sz@rra és megpróbálnám úgy elhelyezni hogy a lehető legtöbb madarat fogjam > előbb-utóbb ( 1-1,5 év ) csak visszajönne valamilyen formában az ára. :))

    (#50) Kopi31415 : Mivel ez nem egy átjátszó ( plafonra fel az antenna, kábelen levezet pinyóig, ott mégegy antenna és lesz vonal ) hanem egy komplett kis bázisállomás, így ... ;)

    (#58) jerry311 : Otthoni felhasználásra ezen konstrukcióban alkalmatlan ... mindent neked kell fizetned és gyakorlatilag csak térerőt "kapsz" érte, ami amúgy is "járna". :(

    (#59) nagysandor88 : Drááága a vonatjegy. :P Amúgy én a helyedben b+ alapon beküldtem volna .. majd mailben ( illetve ha nagyon unatkozok telefonon is ) sűrűn érdeklődtem volna hogy no mi van már. ;] Legközelebb inkább elküldtek volna valakit vonatozni-méricskélni. :D

    4 Tb, 7200 RPM, garis winyó van óccóé' eladóóó : http://goo.gl/bWrs3

Új hozzászólás Aktív témák