Új hozzászólás Aktív témák

  • cairojack

    aktív tag

    válasz WinPho #185 üzenetére

    Látod az a baj, hogy magadból indulsz ki. Nem vagyunk egyformák, egyforma igényekkel. Ha elolvastad a korábbi kommenteimet, tudod, hogy miért írtam a kikapcsolható képernyőt. Látható, hogy nem egy "értelmetlen" kérés. Sok olyan progim van Win alatt, ami a klasszikus felületen (X86/asztal) fut, ha sleepeled nem műxik ugye, de a futásához meg nem kell a monitor, ha a monitor be van kapcsolva, csak az áramot fogyasztja, az akksit meríti...
    Ne mond már nekem, hogy ez értelmetlen, ennek az igénynek nincs létjogosultsága. Ugyan már...

    "Ha talál egy weboldalt, amiben olyan elemek vannak, amik azt a böngészőt kikészítik, gyorsan átmozdul a másikra és ott végzi a dolgát. Ha több ilyen weboldalt használ, akkor azt használja. Nabumm."
    Ezt is megvitattuk már, hogy MUI alatt nincs olyan, hogy "gyorsan átmozudl a másikra" ugyanis a használat előtt alapértelmezetté kell tenni. Ugye szerinted sem kényelmes, ha minden böngésző indítás előtt alapértelmezetté kell tenni az adott böngészőt. Mondjuk megnézném a fejed, hogy ha napi 10-szer kéne ezt eljátszanod. Tele lenne a hócipőd.
    Nem mellesleg. Megint csak miért extrém igény, hogy egy 10 colos tableten egymás mellet két böngészőablak futhasson??? PC-n is barmi sokat használom úgy, hogy több ablak van nyitva, és egy ablakon belül több lap van nyitva. Hazudsz, ha azt mered állítani, hogy ez életidegen. Jó eséllyel te magad is használtál már 2 ablakot egy monitoron.

    "Most a WP-s IE-ből indulok ki. Ez is felesleges, ha dupla tappra betördeli neked jól a szöveget." Nem tördel, csak zoomol. Számtalanszor futottam bele olyanba, hogy annyit kellett zoomolni, hogy kényelmesen olvasható legyen a szöveg, hogy a sorok vége kilógott a látóképből. Kérsz printscreent? Küldök, ha kell.

    A start menübe meg nem folyok bele, szerintem is facepalm. A hiánya...

    Figyi, az a baj, hogy te arról próbálsz most meggyőzni, hogy a kék az piros. Hiába akarod bebizonyítani, nincs igazad. Azt elismerem, hogy sokaknak nincsenek ilyesfajta igényeik, mert arra használják a tabot, hogy facebook, de én nem ilyen vagyok. És az általam felsorold dolgokat fölöslegesnek, vagy életidegennek beállítani erős ferdítés.

    [ Szerkesztve ]

    4 col fölött minden phablet... nekem 4 colnál nagyobb telefon, soha az életben nem kellene. Ha fizetnének se...

Új hozzászólás Aktív témák