Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • biscuit

    aktív tag

    válasz BiP #51 üzenetére

    Én source-val nyomtam több évig "versenyszerűen ámde eredménytelenül", abban nem volt ilyen agyrém, mármint mikrotranzakció! :)

    Játékban, ha van egy drága skined, attól még nem leszel jó... csak egy "láma" aki kidobott egy rakás pénzt arra, hogy lássák még "hülye" is. És azt hiszem eljutottam az "ON" részéhez a mondandómnak... nem leszel semmivel sem több ha itt vásárolsz "tulajdont", csak egy pancser akinek túl sok pénze van és túl kevés esze ahhoz, hogy azt értelmesen használja! :K (a tévedés és véleményformálás jogát fenntartva természetesen!)

    Mióta Scarlett Johansson sztár lett jól alszom!

  • KROK640

    veterán

    válasz BiP #51 üzenetére

    "ON: de sose vásároltam ezekben ilyen mikrotranzakciós cuccokat. A világ összes pénzét el lehetne szórni, úgyhogy inkább absztinens maradok :)"

    Az biztos!
    Úgy egy éve kíváncsiságból elkezdtem kiszámolni, hogy ahol most tartok War Thunderben, ha valaki nullláról játék nélkül akarná megvenni mindezt amit kifarmoltam az addigi 7 év alatt, akkor az mennyibe kerülne? Nekiláttam, és 10 Millió ft-nál(!) abbahagytam, mert a vége még nagyon messze volt. Tehát ennyibe kerülne valakinek, felépíteni egy olyan accot ami nekem van, ha csak pénzzel akarná tenni. (Ez sajnos nem jelenti azt, hogy annyit is ér :( )
    De megmerem kockáztatni, hogy a háromszintes vidéki keretes családi házam, ami bitang jó helyen van, ára rámenne arra, hogy felvásároljam magamat arra a szintre.
    Ez egyébként rámutatott arra is, hogy a játékban csak elsőre tűnnek olcsónak a dolgok, de valójában eléggé durván túl van árazva, hiszen 7 év alatt, napi 1-2-3 (átlagban 1,5) órai munkával biztos nem keresnék meg 50-60Millió ft-ot.

    Az érdekesség kedvéért megnéztem kb 1800 órám van benne, vagyis ha 50 Millió ft-ot veszek alapul, akkor 27777ft-os órabéren kéne dolgozzak (és akkor csak a játékra költök) 1800 órát. Hát azzal, hogy játszottam, messze nem került ennyimbe...

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák