Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz Tigerclaw #7 üzenetére

    A szükség a mai világban már rég nem szempont.
    Ott van példának a millió / százmillió(?) számra eladott csúcs okostelefonok. Ne mondja nekem senki, hogy ennyi embernek valóban szüksége van azokra a funkciókra?
    Dehogyis van. A fejlődő 21. századunk valódi ilyen terű szükségleteit egy mezei alsó vagy középkategóriás okostelefon is bőven kimerítené az emberek többségénél. Mégis rengeteg ember ad ki száz ezer fölött telefonra.

    De ha már karkötő... Vajon hány ember hord karkötőt, nyakláncot, gyűrűt, random ékszert? Millióan pedig igazából egyikre sincs semmi szükség! Sőt, számomra a többsége gusztustalan is. Főleg férfin. Mégis emberek milliói aggatnak magukra fém / műanyag / bőr / random anyagból készült bizbaszokat. Mert épp az a divat vagy így akarnak "jobban kinézni?" nem tudom. És ez már évezredek óta így van!

    Ez a kis cucc meg csak ötvözi ezt az évezredes hagyományt a mai kor technológiájával és lehetőségeivel. Szerintem ötletes. Manapság ami kusztomizálható, van benne bluetooth és valahogy össze lehet kötni egy okostelefonnal az tuti nyerő lesz. :) És a legkevésbé sem azért mert szükség van rá...
    Hogy is mondta Scheldon? Szükség van lélegezni, étkezni meg üríteni.. Minden más választható. :D

Új hozzászólás Aktív témák