Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz joghurt #22 üzenetére

    Nem vágom ez mi mert én is hibernálni szoktam de semmi gondom Dell-en. Másodpercek kérdése.

    A többit se láttam amiről írtok páran. Az igaz, hogy HDD-ről is gyors a boot (win8 fast boot-tal) de után a Chrome és társai hogy jönnek ide? MS hiba, ha lassan indul? Vagy az sw szar vagy a hw... pl. itt jön képbe az SSD. HDD helyett. Előbbivel én nem láttam 10-15mp-s boot után percekig töltődő Chrome-okat, FF-okat, de ha ti igen az elég érdekes jelenség.

    Kamuboot de főleg kikapcs és hibernáció témakörben én inkább azt hoznám fel - ami jogosabbnak tűnik, hogy a képernyő már rég elsötétült, de a HDD led még vadul villog kikapcs/hibernálás alatt másodpercekig. Na az elég kamu. :)

    Arn, abszolút nem számít a bootidő, de kényelmes. Írtam, hogy én sem tartottam sokra. Most se, de vitathatatlan, hogy pár sec alatti reakciónál bátrabban nyomkodja az ember. Nagyon apró dolog de még annyira se kell rá figyelni mint korábban.

    Ha visszajönne a régi, lassú boot pont lesz*rnám. De ha nem muszáj akkor minek? :)

    szerk: Engem jobban érdekelne, hogy végül hol tart méretben a Win10. Mennyire eszik meg a frissítések vagy kicsit értelmesebben kordában tudja tartani a későbbi méretnövekedést?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák