Új hozzászólás Aktív témák

  • jopeter

    csendes újonc

    válasz deadwing #720 üzenetére

    A régiek is jók tudnak lenni, ha felújítjuk-gondozzuk őket. Igazából át kell kondizni, ami munka és pénz sajnos, de nagyon régi kazikkal sokszor jobban megbirkóznak, mint következő utódjaik.
    Mivel a legfiatalabb is régi és 20 éves minimum...nehéz ajánlani, de találni még nehezebb viszont állják a sarat, adják a minőséget még.
    Ha a tbc verziósokhoz ragaszkodsz, akkor a philips vr1000...1600...bár én a philips színvilágával nem vagyok elégedett.Kevés-fakó.
    A jvc hr-s7600-tól tbc-s felfelé....stb, stúdióból az srs-388...ők már kódolt kazikat is viszik.
    A jvc "best picture" vagy digipure" címkései elég jó képeket produkálnak, de ők kommersz mechanikák, finoman kell bánni velük, nem sziklák, mint egy öreg sanyoé.
    A panákkal a cvc miatt én elégedetlen voltam bár szín és kontraszt rendben.
    A tbc nélküliek esetén a 6-7 fejes régi 1990--1996-os szériák elég jók szintén a régi kazikhoz és őket egy tbc-s hdd-dvd-vel kombinálva lehet digizésre használni.
    Még a cvc nélküli panák is jók egy tbc-s hdd-dvd-vel párosítva.

    Vételnél kérj tesztvideót lejátszásról, képpel tekerésről, ahol az a lényeg, hogy a zajcsíkok tartósan maradjanak egy helyen, ne szaladjanak, merevítés meg atom stabil, kérj pár fotót belülről-állapotfelmérésül, hiszen tükrös görgő 2 csíkkal vagy púpos kondik elhasználtságot mutatnak, a fejen a ráégett kosz se biztató, de levakarható.
    Hirtelen ennyi jutott eszembe, de toldja meg bárki, ha kimaradt valami :)

Új hozzászólás Aktív témák