Új hozzászólás Aktív témák

  • hcl

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz #09256960 #64 üzenetére

    "Kérdés meddig tűrik ezt az emberek, meddig lehet egy alternatív valóságban élni ahol pár multi millás mondja meg mi a valóság ?"
    Az egészben ez volt kb. az egy értelmezhető gondolat, már amennyiben a többi szövegnek volt valami összefüggése, mert én nem találtam benne.

    Valóban! Én sem szeretem hogy milliomosoknak marha nagy politikai befolyása van, de ennek nem annyi a megoldása, hogy szántsuk be a fészbúkot, meg legyen Trump az elnök.
    Az ilyen jellegű problémák globálisak, és a megoldásuk azt igényelné, amire a Trump- és hasonszőrűek képtelenek : következetességet és együttműködést, globálisan.

    És még mindig annyi történt, hogy Trump csinát valamit, ami a közösségi oldalak szabályaiba ütközött (meg a hatályos USA törvényekbe) és kitiltották. Ehhez nem kell összeesküvésnek lennie a háttérben, mezei userrel is ez történik. Ahogyan pl. a BKV is kizár az utazásból, ha a megfelelő dolgot csinálod a buszon.
    Lehet jönni a Metoo meg egyéb mozgalmakkal, de ha ilyen esetekben a Trump rajongók azzal jönnek, hogy őket diszkriminálják, akkor ugyanott vannak, mint az általuk lenézett turbólibsi hópihék.

    [ Szerkesztve ]

    Mutogatni való hater díszpinty

Új hozzászólás Aktív témák