Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz floatr #158 üzenetére

    droidon akkor miért nem szelektálja ki? tele van a simple értékelése hibákkal, utálják is a userek mégis használják, mert azt kell használni. megnyitva az oldalát pont azt látom, amit én is felhoztam:

    2021 október 13: "Egész jól használható app lenne, de: 1. Rendszeresen kijelentkezik és ezzel csak akkor szembesül az ember, amikor fizetni szeretne."

    2021 október 11: "Régebben voltak szép napjai, de kb. egy hete megszünt az NFC-s fizetési lehetőségem, azt javasolták töröljem majd újra regisztráljam az OTP-s kártyát. Töröltem, de újra féltenni már nem tudom. Elég sokan írunk ilyesmit, talán észre kéne venni... "

    2021 október 9: "Majdnem minden frissítésnél újra kell aktiválni az érintéses fizetést? Az aktíválást nem lehet elvégezni sms kóddal, ha nincs aktiválva az sms szolgáltatás? (amit az új OTP bank app miatt inaktiváltam, persze feleslegesen, mert az értesitések nem érkeznek meg...) Végülis ez a természetes 2021-ben..."

    201 szempetember 27: "Ez a legutóbbi frissítés nem sikerült igazán jól. A pénztárnál különösen kellemetlen ezzel szembesülni, főleg ha tízen állnak sorban mögötted és csak az alkalmazásra hagyatkozol mert hat mi baj lehet..na meg mert azért van nem? Mondjuk nem tudsz fizetni mert a kártyád hirtelen nincs regisztrálva az érintéses fizetéshez és erről nem tudsz de nem is működik a regisztrálás és ugye idő se nagyon van rá..."

    Köszi, ez a nagy szabadság nem hiányzik ios-re...

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák