Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ra3

    őstag

    válasz V.Stryker #568 üzenetére

    Én is próbáltam a Miband4-et pár napig, de nem győzött meg.

    Van benne pár jó dolog, amit nem bánnék ha a HB5-ben is benne lenne, de a menü grafikák nem tetszenek, alvásinfót csak az appban látni, az épp aktuális kinti hőfokot se mutatja, hiányos az ékezetek kijelzése. Nekem az alvásinfók fontosak, azt a Honor pontosabban méri, a pulzust is ugynannyinak mutatja mint a felkaros mérőnk.

    Az tetszett benne hogy a végletekig paraméterezhető, de ezeket nem nagyon használnám ki, ami jó lenne ha az értesítéseket így kezené a HB5 is, oda-vissza eltűnnének az elovasottak a másik eszközről.
    Az akksija is érezhetően jobb de a heti egy töltés nekem nem probléma a Honornál.
    A forma, a szíj és a töltés se teszett rajta, szóval maradt a HB5 :D
    Alzáról vettem akcióban, de aztán ment is tovább árában egy kollégához, akinek előtte is Mibandje volt.

    [ Szerkesztve ]

    ''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

  • Silverblue75

    csendes tag

    válasz V.Stryker #568 üzenetére

    Köszönöm! Megoldódott vagyis kiderült, hogy nem Én vagyok analfabéta. A készülék hibás szoftverű volt. Folyamatosan lefagyott, ujraindítás után be se tudtam kapcsolni. Visszaküldtem az eladónak, szoftver cserés javítási papírral visszaküldték. 2 napig jó volt, aztán ugyanúgy hibásan működött(a kijelzőt az érintőgombbal többszörre sikerült csak életre kelteni) majd ujrainditva megint nem kapcsolt be. Elálltam a vásárlástól. Gondolom mindegyik Kínába lett gyártva. A készülék Globál, Nemzetközi verzió volt az eladó honlapján ez volt feltüntetve. Vélemények alapján szerettem volna egy jó készüket, HONOR 20 View telom mellé. Sajna beletrafáltam.🙄 Más is találkozott HB5-nél ilyen problémával? Honnan rendelhetnék megbízható oldalról problémamentes készüléket? 🤔

    Honor Band 5 1.1.0.104 , Honor View20 Android 9.1 Magic GPU Turbo 3.0

Új hozzászólás Aktív témák