Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Misi_D

    tag

    válasz b. #75 üzenetére

    Nagyjából így vagyok én is. De megértem mind a két oldalt, mert lássuk be: "támogatott tartalom", ennek igen gyenge jelzésével. A partnereink szó, hát hogy is mondjam, az nem egészen ezt jelenti. :)
    Tényleg csak azt nem értem, h ha a régi userek nagyrészt úgyis tudják, miről van szó, az újak pedig pár héten belül ki vannak/lesznek tanítva a kommentek alapján, akkor mégis miért kell ez a nagy titkolózás: tényleg fájna bárkinek kitenni az x-et...? Csak és kizárólag támadási felületet jelent így azoknak, akiknek nem tetszik ez a módszertan. Van értelme?
    Nyilván csak hipotetikus kérdés volt, mert biztos valamelyik "partner" kikötése - de ott sem értem: ha mindenki tudja, h mi ez, s ezt számukra is el lehet érthetően mondani, akkor miért kell támadási felületet biztosítani? Ez kinek jó? Előbb-utóbb a partnerek fikázása is el fog jönni ezen a vonaton haladva, azaz visszanyal a fagyi.

    Azért itt felvetném pl. az Indexen futó támogatott tartalom cikkeket is. Messziről jelezve vannak, kb. senkinek nem fáj, mindenki érti miről szól, és általában még érdekesek is azok a cikkek. Hát akkor? Tényleg okos döntés lehagyni itt az x-et? Ezzel a fenti kommentáradat le is lenne tudva, és mindenki lenyugodna a ..csába. :)

    [ Szerkesztve ]

    Ha nem tetszik, ahogy vezetek, akkor tünés a járdáról!

Új hozzászólás Aktív témák