Új hozzászólás Aktív témák

  • Tsebacsi

    nagyúr

    válasz SunMount3r #26 üzenetére

    Szerintem te valami más világon élsz, és itt csak turista vagy :DDD

    Az marketing és az etika szavak egy mondatban való használata meg inkább naívságra vall.-> Ez csak a te gondolkozásodat jellemzi. No comment. Erre várom az értelmes, okos kifejtést/ellenpéldát, már ha menni fog. Addig csak újabb böffentés. :U

    Ha neked az jött le, hogy szeretem a behülyítést, akkor nagyon fordítva ülsz a lovon és/vagy nem megy az értő olvasás, másra nem tudok gondolni.
    Szeretem a cikk eredeti lényegét: Informál, bemutat újdonságokat, reklámoz. Ennyi. Felnőtt emberként tudom helyén kezelni a dolgot. Pár tagnak ez hétről hétre annyira nehezére esik, hogy idejár sírni. Általában ignorálom őket, de most kivételt tettem, és lásd máris beléd botlottam :DDD

    Nem értem a színvonal hogy jön ide? Leírom utoljára: FIZETETT HIRDETÉS! Azt kell beleírni, amit a fizető mond. Amíg ingyen olvasod a PH-t, addig szerintem balf*szság rinyálni ilyenért. Ha lenne egy magazin, amire előfizetsz, és abban romlana a cikkek színvonala azt mondom igazad van, nem azt kapod a pénzedért, de itt??? :F

    A normális megvitató hsz az most mi is? Majd Te eldöntöd, hogy melyikre lehet pattanni, és melyiket kell átlépnem?

    Szakmai szinten mi a gond? Írja hogy ez a legjobb cucc most a piacon, ezt vedd? Ez a legjobb ár, ezt vedd? Etikailag hol itt a problem, fejtsd már ki :)
    Újságírói szempontból itt mi az elvárásod? Ez nem egy Cash Flow...

    Ne betűzz, mert elröhögöm magam :DDD

    Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

Új hozzászólás Aktív témák