Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Gyuszi #5363 üzenetére

    Vedd ki a karit,és az érintkezőit papírzsebkendővel törölgesd át,ha van,akkor némi alkohol,pálesz,arcszesz,vagy a zsebkendőre fújt dezodor nem árthat...a pálesz nem belsőleg értendő,de legrosszabb esetben pár kupica után bejön a kitérdekelfaktor egy időre :DDD
    Ha attól sem lesz jó,akkor marad a karicseréltetés,hiba esetén ingyenes mindenhol tudtommal,és a rajta levő számokat,stb.is át tudják másolni az újra.Félmegoldás,hogy szerzel egy másik karit próbálni,de az tökölős,ha ritkán jelentkezik a hiba.
    Kártyacseréhez vinni kell a szerződést!Nekem legalábbis kellett a Telenornál,természetesen free volt minden.
    Plusz volt egy kellemes mellékhatása,hogy mivel eredetileg nem az én nevemen volt a kártya,át kellett íratni rám,és ezzel egyúttal minden szolgáltatás újraindult ingyen,vagyis maradt a mobilnetem,az egyéb élő szolgáltatások,csak nullázott adatforgalom,és töröltek minden "előéletet",vagyis minden próbaidős már kipróbált szolgáltatás nullázva,vagyis megkaptam a gigás netcsomagom nulláról,és mint új próbaidős,még rá 3 hónap ingyenességet,akkor épp az volt akcióban,és TERMÉSZETESEN azt már egyszer igénybevettem :DDD

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák