Új hozzászólás Aktív témák

  • annulus

    aktív tag

    válasz hallador #5227 üzenetére

    Nálam a scroll röcögéseket, és a GPS problémákat megoldotta a 1008-as szóval nálam nem volt kirakat...

    A bejegyzésed végén azt írod, hogy soha nem is voltak GPS problémáid, így ez minden bizonnyal a legveszélyesebb, fórumokon terjedő, fertőző placebo lesz csak. :C

    Azért nekünk is van Redmi 3s otthon, és az is, ha nem figyelsz rá, mindenre illik fóliát tenni... Ez egy elég könnyed és felelőtlen kijelentés volt...

    A Redmi is adott ki official videót arról, hogy diót törnek a kijelzőn, dobálják, ill. autóval mennek át rajta, a telefon pedig mindezt bármiféle külsérelmi nyom nélkül átvészeli, ugye? ;]
    Igazad van, biztos hogy a GG kijelzős telefonok is pont ilyen könnyedén összekarcolódnak. :W
    Az az érzésem, hogy nem ismered a felelőtlen szó jelentését. :U

    Igen pont rá gyártott nincs ebben igazad van, de lehet ugye pont rácsattanós tok nélkül is élni... Én a telefonjaimat minden esetben kihúzhatós tokkal használom már 10 éve...

    Lábak nélkül is lehet élni, nem!? Egyébként az SL Mercimen nekem is Trabant felnik vannak. :U
    Azzal tisztában vagy, hogy a világ nem csak belőled áll?! Én páldául soha, egyik telefonomat se használtam kihúzhatós tokkal. :Y

    Navigálás közben talán kétszer állt meg a töltés 30 - 40 alkalomból. Ha meg egyszerre csinálod mind a hármat, akkor az furi...

    Nekem pedig minden egyes alkalommal. Nyáron még az is előfordult, hogy 45(?) fölé ment, amire még warning üzenetet is dobott, hogy kikapcsol, ha nem hűtöm le.
    Nem, a furi az az, hogy egy "vagy" kapcsolatot "és"-nek értelmezel.

    Vagy ha nem rakod ki az ablakna a telefont, hogy süsse a nap...

    Az nekem is megfordult a fejemben, hogy úgy navigáljak, hogy a telefont bedobom az ülés alá, de aztán elvetettem valamiért. :W
    Mint írtam, a szellőzőrácson lehet vele navigálni, de úgy bukta a dashcam funkció.

    - Nyilván ennyiért még az is legyen jó?..

    Én nem bántam volna, ha olyan képeket lő, mint az S7 Edge! :Y

    Valóban jobb készülék ezzel nem is lehet vitába szállni, de 18 ezerrel több is. És nekem nem tud annyival többet mint amennyivel drágább...

    Örülök neki, hogy nem egyforma mindannyiunk preferenciarendszere, ez viszi előre a világot.

    A reakcióid alapján nekem az az érzésem, hogy te egy beépített Vernee ügynök vagy. :C
    Leírtam a negatív tapasztalataimat, te pedig foggal körömmel próbáld bebizonyítani az ellenkezőjét mindnek. :O
    Folytatni ezt a diskurzust értelmetlen volna: nem tudsz és nem is kell meggyőznöd.

Új hozzászólás Aktív témák