Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zebede

    őstag

    válasz annulus #5229 üzenetére

    Sajnos a Redmi 3S kijelzője is karcolódik.

    Három hétig, míg ide ért a TG kínából, használtam kijelző védelem nélkül, semmi extrém használat zsebben hordva.
    Észre se vettem, csak mikor erős fényben az üveghez kapott kendőkkel törölgettem a kijelzőt.
    Jó néhány mikrokarcot össze szedett a GG üveg.

    A Thor-ról ebből a szempontból nem tudok nyilatkozni, mivel azon első perctől volt fólia.

    [ Szerkesztve ]

  • hallador

    addikt

    válasz annulus #5229 üzenetére

    A bejegyzésed végén azt írod, hogy soha nem is voltak GPS problémáid, így ez minden bizonnyal a legveszélyesebb, fórumokon terjedő, fertőző placebo lesz csak. :C

    Gondolom nem vetted észre, hogy kettő dologról beszéltél... Én a töltésről beszéltem a bejegyzésem végén, de gondolom nem esett le, hogy két dolgot össze mostál, ez ilyen magyaros...

    A Redmi is adott ki official videót arról, hogy diót törnek a kijelzőn, dobálják, ill. autóval mennek át rajta, a telefon pedig mindezt bármiféle külsérelmi nyom nélkül átvészeli, ugye? ;]

    Én láttalak a holdon tegnap volt az MTV híradóban ja nem... ;]

    Igazad van, biztos hogy a GG kijelzős telefonok is pont ilyen könnyedén összekarcolódnak. :W

    Sikerült kiforgatni megint amit írtam..

    Azzal tisztában vagy, hogy a világ nem csak belőled áll?! Én páldául soha, egyik telefonomat se használtam kihúzhatós tokkal. :Y

    Nyilván csak belőled áll...

    Az nekem is megfordult a fejemben, hogy úgy navigáljak, hogy a telefont bedobom az ülés alá, de aztán elvetettem valamiért. :W

    Nyilván ezt írtam... Jó (hülyeségeket írni? )

    - Nyilván ennyiért még az is legyen jó?..

    Én nem bántam volna, ha olyan képeket lő, mint az S7 Edge! :Y

    A magyar ilyen, nem vagy egyedül, még a vernee-nek kellene neked fizetnie, hogy használod a telefonját nem? Ja elvtárs...

    A reakcióid alapján nekem az az érzésem, hogy te egy beépített Vernee ügynök vagy. :C

    Nyugi igen kilógom a sorból, mert nem szeretem a magyarkodást, kb tudom mi mennyibe kerül, és tudom miért mit lehet kapni, de az emberek többsége nem, mert amúgy neked jár... Nem nem jár, ennyi pénzből ez van, kb ez így jó is.

    Leírtam a negatív tapasztalataimat, te pedig foggal körömmel próbáld bebizonyítani az ellenkezőjét mindnek. :O

    Tehát ha nem úgy járt mindenki ahogy te akkor az hülyeség, ezzel nincs baj, de akkor nem ez a te készüléked, vannak igényeid, szuper, akkor nem kell elvárni egy legolcsóbb androidtól mint egy S7 edge-től, mert 6-odába kerül érted ugye???

    Folytatni ezt a diskurzust értelmetlen volna: nem tudsz és nem is kell meggyőznöd.

    Az, hogy nem jársz a realitások talaján, hanem csak igényeid vannak lehetőleg ingyen (= jó gulyásszocializmus), az ne már az én hibám legyen....

    Amúgy ha én leírom a tapasztalataimat, akkor az alapvetően hazugság mert nem azt tapasztaltam amit te? Ha pedig nem ugyanazok az igényeim, akkor kb még én vagyok a hülye? ....

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák