Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz annulus #5225 üzenetére

    Nem mondom azt, hogy ennyi pénzért nem vállalható a telefon, de azért én nem értékelném ilyen derűsen:
    - A frissítések szerintem amolyan kirakat-frissítések (voltak), érdemi változás(ok)/javítások nélkül, de tény, jött pár.

    Nálam a scroll röcögéseket, és a GPS problémákat megoldotta a 1008-as szóval nálam nem volt kirakat...

    - A kijelző könnyen karcolódik

    Azért nekünk is van Redmi 3s otthon, és az is, ha nem figyelsz rá, mindenre illik fóliát tenni... Ez egy elég könnyed és felelőtlen kijelentés volt...

    - Nincs hozzá normális tok, se teljes kijelzőt fedő/védő TG

    Igen pont rá gyártott nincs ebben igazad van, de lehet ugye pont rácsattanós tok nélkül is élni... Én a telefonjaimat minden esetben kihúzhatós tokkal használom már 10 éve...

    - Alapból 39 fokra melegszik a telefon töltés közben, ha játszol/navigálsz/kamerázol, akkor könnyen efölé is mehet, ami miatt 41C-nél először ~600mAh-ra esik a töltőáram, majd 42C-től 0-ra, tehát megáll a töltés.

    Navigálás közben talán kétszer állt meg a töltés 30 - 40 alkalomból. Ha meg egyszerre csinálod mind a hármat, akkor az furi...

    - Az előzőek miatt autós navigációra csak akkor használható, ha a telefon hűtéséről gondoskodsz (pl. szellőzőrácson lévő tartó)

    Vagy ha nem rakod ki az ablakna a telefont, hogy süsse a nap...

    - Az akku-töltöttség jelzése elég hektikus: van akinek nem éri el sose a 100%-ot, a többségnek pedig 15-20-25%-től képes egyik pillanatról a másikra 0-ra merülni és kikapcsolni

    Nálam ez nem jelentkezett.

    - A scrollozás elég bazári hatású, de meg lehet szokni

    Igen: SGS Screen Booster... , utolsó frissítés után az sem kell...

    - A kamera minősége felejthető

    - Nyilván ennyiért még az is legyen jó?..

    - ráadásul nem én vagyok az első, akinek az éjszaka közepén magától rezegni kezdett, mintha valaki próbálná feloldani, nem megfelelő ujjal => eredmény: inkább kikapcsoltam, hogy nyugodtan tudjak aludni..

    Nálam ez sem jelentkezett még...

    - A GPS nálam többnyire pöpec volt, de előfordult, hogy beakadt valami, és 5 perc kellett neki, hogy észhez térjen (többnyire lerövidíthető volt ez az idő egy A-GPS resettel)

    Nálam ez sem jelentkezett, pedig eléggé sokat használom ilyenre...

    Részemről 2 hónap után lecseréltem, két hete egy Redmi 3S-t nyüstölök, az se tökéletes (pl. a miui-ból ki van gyomlálva a smartlock), de ami a Thornál fájt, ennél megvan (*1 ujj 1 mintavétel, de az ujjlenyomat-olvasó mégis 100-ból 99,5x felold, tok/TG? pipa, dashcam/waze + töltés? pipa, vállalható minőségű kamera? pipa)

    Valóban jobb készülék ezzel nem is lehet vitába szállni, de 18 ezerrel több is. És nekem nem tud annyival többet mint amennyivel drágább...

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák