Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz fefe-30 #5222 üzenetére

    Háát...hacsak nem találsz esetleg olyat,akinek mindkettő van...nehéz véleményt nyilvánítani,én nem ismerem a P8-at.Viszont a vernét én megszerettem,jön rá a 7es android,jópofa olcsó kütyü,ami nem villog,hanem sok mindent tud,pár dologban teszkós,de abban nálam nincs is igény.Szerintem olvasd el a tesztet,olvasgass itt vissza,aztán hajrá.
    Annyi biztos,hogy nem leszel bukóban,ha nem tetszik,lényegében árában eladható ~1 hónapon belül,van annyira jó,és van annyira hiánycikk az eustock-on,és nem mert kevés van,hanem mert fogy.Én nem bántam meg...ár-értékben bajnok.Más kérdés,hogy Te hogyan viszonyulsz az esetleges hibáihoz/hiányzó dolgaihoz.Fotózni is csak közepes.Van,aki szerint nem jól scrollloz az érintő néha,enekm semmi baja.Van,aki szerint vacak a gps,van,aki azt mondja ezzel navigált x km-t.A többi része jeles.Na jó,talán az,hogy kicsit vékony a hátlap,és olyan átlagos nonpluszultra az alak,semmi csicsa.Bika proci,sok ram,2 kari MELLÉ tehető memokártya,profi üzemidő,szép,talán egy picit hűvös(de piszkálható a színhőmérséklet)LCD,nagy fényerő,közepes hangszóró,basszus nuku,de nem recseg,viszont nem is olyan hangos.Irtóstabil,sallangmentes gyári android,amiből jön új,előtte is jöttek a frissítések.Hardveres gombok(bár világitásuk,és értesítő LED sincs),van B20,frankó wifi térerő,jó telefonképességek.
    Én azt tudom,hogy üvöltve hajítottam a régi S III-amat a fiók mélyére,ahogy ez megjött.Teszkós áron kapsz egy kicsit teszkósba csomagolt jó hardvert,amit még mások csak most próbálnak überelni,inkább kisebb sikerrel(ár pl),nagyjából ennyi.Olvasgasd át a topicot. :R

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák