Új hozzászólás Aktív témák

  • Lauda

    félisten

    válasz talmida #68 üzenetére

    :B :R

    Dhampir Igen, ahogy mondod. :)

    Runner_fxr Alapjaban veve egyetertek veled. :)

    Angliahoz annyit fuznek hozza, hogy az idojarasaval semmi gond nincs, az a furcsa, hogy hirtelen valtozik az ido, egyik percben sut a nap, masikban meg szakad az eso es be van borulva. A kozlekedes meg 1 nap alatt megszokhato, amikor 1 hetet csak angoloztam, az volt furcsa, mikor visszajottem franciaba es meg voltam keveredve hogy akkor most mi merre. Szoval ez utobbi ketto is csak egy pelda arra, hogy a netes informaciokbol semmit nem lehet eldonteni.

    Amerika: na az igaz, hogy oda csak akkor menj ki, ha hosszabb tavon tudsz szakitani az itthoniakkal, mert gyakran nem fogsz hazajonni es az is sokba kerul, mellette addig ott nem keresel es itthon is fogy a penz, mellesleg 1-2 hetnel rovidebb idore nincs is ertelme hazautazni. ;)

    A csalad magara hagyasan nem azt ertettem, hogy lexarod oket, hanem hogy a magad eletet kell elned es a sajat csaladodet, fuggetlenul attol, hogy a szomszed varosban vagy a tengerentulon laktok. Nyilvan anyagilag is segiteni kell oket esszeru hatarokon belul.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák