Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dabadab

    titán

    válasz Cifu #163 üzenetére

    "Emlékszem én az internet korai szakaszára, ahol ugyanúgy megvoltak a félanalfabéták"

    Akkor nagyon rosszul emlékszel. 1995-ben még nagyon más volt az internet (meg előtte mondjuk a FidoNET), mint manapság, tényleg sokkal-sokkal kevesebb hülye volt - aztán pl. a Sulinettel beáramló áltisisek már egy egészen másfajta minőséget hoztak, ahogy aztán annak az 50+-os korosztálynak a megjelenése is, ami hajlamos a bezzegamiidőnkbenezésre, viszont írásban borzasztóan rosszul fogalmaz és komoly problémái vannak a helyesírással (azon belül is a központozással).

    "nem hinném, hogy a számítógép volt a korlátozó tényező"

    Ne viccelj, akkoriban az nagyon kemény korlátozó tényező volt, egyáltalán nem volt általános, hogy lenne számítógép, ami meg volt, annak a jó része is a nyolcvanas évekből származó 8 bites cucc vagy nem sokkal frisebb Amigák voltak. Az internetelérésnél meg nem a sebesség volt a legfőbb probléma, hanem az, hogy havi tizenötezerbe került egy modemes elérés (amihez még pluszba jött a telefonhívás díja) illetve nem nagyon volt olyan tartalom az interneten, ami érdekelt volna egy mediánmagyart (aki csak magyarul tud).

    [ Szerkesztve ]

    DRM is theft

  • hcl

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz Cifu #163 üzenetére

    "Emlékszem én az internet korai szakaszára, ahol ugyanúgy megvoltak a félanalfabéták,"
    Arányok? Mert én is emlékszem, de ennyire durván értelmezhetetlen irományokkal én nem találkoztam. Sőt, 2008 körül még a hirdetésekre sem jöttek ennyire gáz érdeklődések...

    ""Jobban megrágták" talán, hogy mit írjanak le, d"
    Kevesebb helyre tudták leírni a dolgaikat :) És kevesebbeknek volt elérése. Tudtak venni számítógépet, érts, nem volt ennyi hülyének Internet-elérése.

    "A "gyorsan eldobható" cuccok lényege az, hogy olcsó legyen, hiszen így lehet nagy mennyiségben legyártani és eladni, lecserélni."
    Hát pont ez a bajom :) Parasztvakítás ezerrel, más semmi.

    Mutogatni való hater díszpinty

Új hozzászólás Aktív témák