Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz dezz #45 üzenetére

    Ó a rengeteg nyomorult még a tetejében. Nekem se volt soha semmi bajom a shutteres szemcsitől se, de olyan nagyon azért nem élveztem, hogy villog. Próbáltam nem figyelni rá, de zavart egész sokáig, pedig nem volt olyan érzés, hogy átgyalogolt a vemhes elefántcsorda az agyamon... Kellett vagy negyed óra mire betompult annyira a szemem, hogy oké legyen, de ettől még folyamatosan pusztult tőle és a két órás film végén már keményen ki kellett törölnöm ujjperccel a golyóimat és éreztem, hogy ez most így király volt, de mégegyet most ne. Szóval van aki keresi a tripjét és ha bejön akkor elvan vele még akkor is ha valami közben szar, de van aki elkezdi az öntesztet bármilyen helyzetbe is kerül és a megszokottat keresi, de teljes pánikban a trip helyett és a végén behány ha nem találja, mert képtelen feldolgozni, hogy most más feszültségszintet kell földpotenciálként használni. Vannak emberek, akik képtelenek alkalmazkodni. Leül egy buszon a kerék fölé és már ettől elhányja magát te meg csak nézel, hogy ezzel mi van. A megdöbbentő az, hogy rengeteg ilyen nyomorult van.
    Fizikailag egy lencsét elég precízen mozgatni nemtom hogy lehetne, valami magas felbontású léptetőmotor maszírózná le az arcodról a bőrt vagy á tökmindegy, nincs rá idő úgy sem.

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák