Új hozzászólás Aktív témák

  • Ren Hoek

    veterán

    válasz Chaser #348 üzenetére

    Samsung marketing a legviccessebb. Egy külön kategóriát csináltak a kvantum-dot szűrős LCD-knek, mikor ez már régóta piacon volt azelőtt. Valószínűleg a Samsungnak többet kellett a marketingre költenie, mint a fejlesztésre :D Tekintve, hogy nem tudnak már egy működő piacon lévő OLED-et gyártani.
    Közben meg a telefonjaik beégnek... Hogy is van ez?

    Továbbra sem értem mi a probléma, akinek való az megveszi és használja. Akinek meg nem az nem veszi meg. Ott van a használati utasításban mi van, vannak tesztek, fórum stb... Nincs zsákbamacska.
    LG eddig jó arc volt, ha netalántán sikerül elcseszni, akkor cserélik.

    Igen, (jó nem túl sokan azért), de használják kábel TV-re és PC monitornak is a topikjában amúgy. Sokan már jóideje... Nem hemzsegnek a kommentek beégésről, pedig szerintem 100 fölött van már 7-es. Eddig talán 1-2 dokumentált eset volt B7-nél... Inkább 1, de ő nem kommentelt azóta. (Beállítások, tartalom stb... én hibás darabra tippeltem)

    Ps:
    Gamer noti meg a legnagyobb vicc :D Melyikkel tudsz egy töltéssel 1 órát játszani full ultrán? ... na és mekkora vasszörny kell bele egy értelmes perf-hez? Abból a pénzből inkább veszek két PC-t két helyre :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák