Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz bunfi #38 üzenetére

    Én írtam ilyet hogy nem, vagy olyat hogy igen?
    Én csak látom a piacon a Fury-t, meg az árát és a teljesítményét.

    Idézem :
    "van egy olyan érzésem hogy nagyon csúnyán el lesz verve az Nvidia nyár elején, és még a voltájuk sem nagyon fogja ezt a teljesítményt elérni"

    Voltárol konkrétan senki nem tud semmit, erről sem , pár lebegőpontos számítási teljesítmény adatból nem lehet semmire következtetni. , Megint tele van pakolva a kártya minden olyan dologgal, amiről a halandók, de még a programozók se halottak életükben . meg víz hűtés, meg HBM(Fury is ezen az úton járt anno.) aztán 300+ K ár lesz mellette ha nem több. Doom ra adni felesleges, persze hogy azt mutogatják a Vulkan miatt. 1 játék támogatja konkrétan..
    Majd ha kint lesz a kártya, meg lesznek a teljesítmény adatok,tesztek, tudni fogjuk az árát akkor el lehet ezen gondolkozni, addig minden ilyen kijelentés az AMD marketing stratégiáját ismerve kockázatos. Tehát , ha van egy olyan érzése mi lesz nyáron az Nv sorsa miből van ez az érzés? Én nem mondtam az ellenkezőjét sem, egyszerű kérdést tettem fel.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák