Új hozzászólás Aktív témák

  • Menthirist

    veterán

    válasz Zanik #33 üzenetére

    De a játékoknak több dolognak kell megfelelniük manapság mint régebben. Ma már nem lenne elég, nem lenne siker egy sima doom. hozzá vagyunk szokva a megváltozott játékmenethez, történethez, kidolgozottsághoz ÉS látványhoz, zenéhez. El van várva a korrekt történet, a filmszerű mesélés, rpg-knél a romantika, a hatalmas és részletes világ... Az elvárásokban pedig már jó ideje benne van a megfelelő felbontás is, ezen szerintem nincs mit vitázni.

    Nekem anno nem fullhd pörgött, hanem 1600x1200, esetleg 1280x1024 marha ritkán (de még ez sem 1280x720). de nem 720p. Az első 1680x1050-es lcd monitoromat még egyetem közepén vettem, amit akárhogy is nézem vagy 7-8 éve volt.
    10-15 évet mondtam, 10 évvel ezelőtt 2006 volt, amikor már oblivion-oztunk Gothic 3-aztunk vagy Neverwinter Nights 2-őztünk. És ekkor még az iphone sem jelent meg (az csak 2007-ben jelent meg), Szóval nem most volt már. Ma már ezek a telefonok is általában fullhd-ban vagy még nagyobban játszanak.

    [ Szerkesztve ]

    Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Új hozzászólás Aktív témák