Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    válasz Secunda #41 üzenetére

    Csak a tények kedvéért: mivel felteszem én lennék az egyik "amerikai seggnyaló", ugyan világits már rá a hsz.-eimben hol is vannak nem tényszerű információk.

    Csak hogy én is tanuljak, miben hibáztam.

    Mert itt a probléma az, hogy beír X egy alapvető marhaságot, amit konkrétan negálok, majd még egy marhaságot, amit megint lereagálok tényszerűen. Ha valami nem tiszta, mutass rá, és forrásjelöléssel alátámasztom.

    Tehát érdekesnek tartom, hogy " seggnyalás" minősítést ér számodra, ha egy ostobaságot kijavítok...

    [ Szerkesztve ]

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

  • vzozo

    senior tag

    válasz Secunda #41 üzenetére

    Igazán nem akarok senki lelkébe belegázolni, de még ha igaz is lenne, amit írsz (hogy oroszok seggét nyalja), az neked miért fáj? Csak azért kérdezem, mert - bizonyára figyelmetlenségből - elfelejtetted beleírni a hozzászólásba, hogy fentebb már megjelent két, amerikaiak seggét nyaló önkéntes, és őket valahogy nem sikerült érveken alapuló megnyilvánulásokkal véleményedről tájékoztatni.

    Itt állj le, és ne tovább! Tisztázzunk előbb néhány dolgot.

    Az egy dolog, hogy én a magam egyszerű módján nyilvánultam meg, nézd el nekem, jó 10 éven keresztül még belementem az ilyen vitákba részletesen, de jó pár éve leszoktam róla. Hogy miért? Mivel

    1. az ilyen emberek nem tanulnak
    2. direkt trollkodnak
    3. drága az időm

    ezért letudom annyival, ami egy hosszas technikai-technológiai fejtegetés után amúgy is a végeredmény lenne: hogy seggfej az illető.

    Ráadásul amúgy is mindig van lelkes topiktárs, aki birka türelemmel rendelkezik, és belemegy a részletesen magyarázatba. Mint ahogy most is, köszönöm, Cifu!:)

    De akkor nézzünk konkrétumot, jó?

    #12: nettó hazugság
    #28: irreleváns
    #30: nettó butaság
    #50: jelentős részben hazugság

    Ezen hozzászólások mindegyike negatív színben tünteti fel azt, ami nem ruszki, miközben azt sugallja, mintha csak az oroszok lennének képesek űrkutatásra. Ez nem igaz, ez egy szubjektív vélemény, amit nekem jogom van seggnyalásnak nevezni.

    Ehhez képest az amerikai technológiát bemutató írások objektív tényközlések. Akinek a tények fájnak, azzal valami baj van, fejben.

    Ha az amerikai segg nem zavar, ne zavarjon az orosz segg se.

    Nézd, értem én, hogy egyesek amerika-fóbiások. Ez kezelhető. Kezdhetnéd mondjuk azzal, hogy kikapcsolod az amerikai számítógépedet, és nem kommentelsz az amerikai Interneten...

Új hozzászólás Aktív témák