Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zolee11

    senior tag

    válasz #56230144 #80 üzenetére

    Szerinted miért hangoztatom a 9-es verziót? :) A későbbiek már a közösségi integrációs marhasággal nekem se tetszettek.
    A vírusok melegágya? Max. a tudatlan felhasználói közösségnél, én soha nem kaptam még így vírust senkitől, aki meg bekapott valamit annak szóltam, és ha nem tudta leszedni, megkerestem a megoldást.
    Hogy hulladék volt? Ozt mitől? Akkor minek neveznéd a mai chat programokat? :)

    Mellesleg azért alakult át ennyire a kommunikációs szokásaink, mert nem is hagynak más választást. Az oké, hogy a sok 10-12-14 éves mindent kiposztol a facebookra, de sokan maradtak volna a korábbi megoldásoknál is, sok ismerősömmel és családtagommal is, skype-on tartom a kapcsolatot, mert külföldön élnek, de az msn erre a célra sokkal jobb volt. Pl. csak az az egy dolog, hogy akkor is megkaptam az üzenetet (miután bejelentkeztem), ha azt akkor írták nekem amikor én offline voltam, de sok ehhez hasonló több száz funkció ami egyszerűen hiányzik pl. a skype-ból, ergo megszüntették azt ami sokkal fejlettebb volt.
    Kb. mintha most kivonnák az összes windows-t a piacról és visszakapnánk az XP-t, nesze, használd ezt, mert ez a jövő... egyben röhejes és szánalmas. Arról nem is beszélve, hogy a felhőben tárolt chat és egyéb szövegek számomra nem túl pozitív dolgok, és ennek megváltoztatására nem minden esetben van lehetőség.
    A lényeg, hogy a mai napig nem látom az értelmes alternatívát.

    no brain, no problem

Új hozzászólás Aktív témák