Új hozzászólás Aktív témák

  • arty

    veterán

    válasz zseko #86 üzenetére

    Van aki csak véletlenszerű(!) háttérzenét akar ;) (mert egyébként nem kell spotify sem, sőt mobil sem: pendrive... ;) )

    A mobilnetem korlátos, spotifym nincs (rájöttem, hogy képtelen vagyok kihasználni, volt sok hónapig...), de én azért vagyok rossz példa, mert a rádiót sem kapcsolom be (nem bírom elviselni a zenei választékot). Tény: nem is ingázok naponta...

    A nyomkodás nem túlzás :) Ford, Skora, Hyundai, számtalan telefon és zenelejátszó és streaming app alapján állítottam. A gyári rádió gombjai ellenben a kormányon vannak/voltak (de a rádió bekapcs (1. fizikai gomb) és az érintőn a megfelelő adó ikonjára bökés (2. érintés) sem túl bonyolult). Ha neked minden automatikus, szuper, elvileg el tudom képzelni, hogy van akinek ez így működik, de hogy az átlagnak nem, az tuti :) (volt olyan kocsi/telefon páros, hogy feleségem telója konnekt után azonnal indította a teló zene appját, random lejátszással - persze ő ezt nem akarta, de lám, elvileg létezik ilyen megoldás)

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák