Új hozzászólás Aktív témák

  • #78693120

    törölt tag

    Nekem van egy olyan elvem, hogy csak fizikai árut vagyok hajlandó megvenni. Tehát egy szoftvernek legyen lemezen telepítője (OEM esetén maga a gép szokott az lenni persze), egy filmet fizikailag is kapjak meg, stb.

    Ha csak stream, vagy letöltés formájában elérhető valami, akkor jön a warez. Ehhez még hozzájön, hogy mások szerint elég érdekes ízlésem van, tehát sok minden nem is elérhető normálisan, csak torrenten számomra.

    Egyébként amit meg tudok venni eredeti dvd-n, azt meg is szoktam. Ennyivel is támogatom a kiadást. Amit meg nem tudok, azt valahogy letöltöm.

    Ha nem lesz fizikai hordozó, akkor csak ingyen töltök le, mint most a mobilos alkalmazásoknál. Azokért sem vagyok hajlandó fizetni, ezért csak az ingyenes verziókat használom.

    Másik meg, hogy szerintem a stream/drm-es letöltéseknek kb. 10%-ába kéne kerülnie a fizikai változatokhoz képest. Ha meg nem drm-es és szabadon tudom játszani és másolni, akkor meg max. 50%.

    Egyébként meg próbáljatok meg 128kb/s-re lassított mobilneten stream-et nézni. Volt időszak, amikor csak erre futotta és akkor nagyon jól jöttek a dvd korongok. :)

Új hozzászólás Aktív témák