Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szári

    tag

    válasz nb.balazs #19 üzenetére

    A Windows 10. 4 és fél éve jött ki. Itt is volt az ideje, hogy kezdjen egyre stabilabb lenni. Az egy hete megjelent frissítéssel már megy teljes sebességgel a D-link wifi-usb stickem ami windows 7 -en ugyan ezt tudta azóta sehogy nem tudtam megcsinálni. Biztos sokat fejlődött a felszín alatt de azért azt is meg kell hagyni, hogy csak azért piacvezetők mert nincs alternatíva DirectX és grafikus meghajtók tekintetében más rendszereken. Ha ezt az ütemet tartják akkor 2030 ban is ugyan ezt a fos UI-t fogjuk bámulni. Egyszerűen ronda "outdated" semmi finomság, okosság mint amik vannak mac-en. Könyörgöm ez mi ez? Ennyit tud design-ban az M$. 2020-ban??
    A windows 7 es ben volt Aero felület meg widgetek. Ezek és továbbfejlesztett változatai hol vannak? Könyörgöm egy rohadt pasziánsz nincs benne alapból és a gyökerek még a Paint-et is kiakarták szedni belőle csak a népharag megakadályozta. Helyette van egy csomó semmirevaló használhatatlan fos amit a közelmúltig törölni sem lehetett.
    Igen a Windows phone-t elásták, bár csak én ástam volna el hamarabb és nem bíztam volna bennük. Sok szenvedéstől megkíméltem volna magam. Tudod amikor elkezdtek kijönni olyan appokkal amik csak androidra jelentek meg, ezzel egy időben a saját platformjukon meg elkezdtek megszűnni appok amiket még lehetett használni akkor egy kicsit berág az ember. A hardveres részüket meg inkább hagyjuk. Kb. egy sikeresnek mondható termékük van az Xbox de ott is csak azért mert kemény a konkurencia.
    Noha a Surface termékek közül lehet szemezgetni nagy része azoknak is erősen réteg termék. Ideértve az új széthajtható tabletet meg a csodatelefont "androiddal :)" Amik bár tök jól mutatnak a reklámokban azt most megmondom, hogy használhatóságban iszonyat gyengék lesznek. Kb. egy fejlesztő, kutatólaboratóriumban vagy fejlett egészségügyben tudom elképzelni, ahogy használják fehér köpenyes emberek mert más értelmét nem látom. A laptopokat max. azok veszik akiknek teleszaladt az Apple bénázásával amit a billentyűzettel csináltak mert árban ugyan ott vannak értékben és értékállóságban már kevésbé. Ugyan ez a Surface vonal is. Maximum azok mennek rá akiknek a tableten kell valami pótolhatatlan x86-os progi és nincs megfelelő app.

Új hozzászólás Aktív témák