Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orion1025

    őstag

    válasz bambano #13 üzenetére

    Az a baj az ezzel a béremeléssel, hogy nem létezik. Pesten lehet emelkedett, de "vidéken" hidd el csak urban legend az, hogy itt meg ott mennyit lehet keresni. Nekem elhiheted, tavaly novemberben hagytam ott az előző cégem, ezernyi állást megnéztem, de semmi, ismétlem, SEMMI nem változott bérek terén az elmúlt években, szóval csak duma az, hogy mennyit lehet keresni. Nekem 5000 Ft nem béremelés, és a három műszakban nem életszerű 150-160-at keresni, ami évekkel ezelőtt is ennyi volt, csak most még a béren felüli juttatásokat is likvidálták ugye az állam részéről. Szóval vonatkoztassunk el a fővárostól, mert a vidék halott, itt nem történt semmi évek óta. Én nem panaszkodok, normál munkaidőm van, emberi bérezésért, de még ez is egy vicc számomra, igaz nem a fizetésem a fő bevételi forrásom, de az átlag ember bére nem emelkedett, ezt garantálhatom. Aki mást állít, az hazudik, már pedig nagyon szeretnek ferdíteni az átlag emberek, mert látom, hogy az átlag user szegmensben nagy csóróság van még itt a nyugati határ mellett is.

    "...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

  • fornettisuti

    veterán

    válasz bambano #13 üzenetére

    Erre a bérnövekedésre gondoltál?

    https://m.hvg.hu/gazdasag/20180717_Megszavaztak_az_atlagfizetes_haromszorosat_kapjak_mostantol_a_politikusok

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

Új hozzászólás Aktív témák