Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Narasim

    aktív tag

    nekem meg nem jön be! olyan monitort szeretnék, hogy 30 colos legyen, ips panele legyen és ne legyen 60000*300000 a felbontása, mert akkor 6 videokártya kell a gépbe, hogy meg bírja hajtani. miért nem lehet ezekből a moncsikból fullhdsat csinálni?! így rákényszerültem, hogy tv-t vegyek. mondjuk nagyon jó ez az lg lh4000 is, de néha a piros meg a lila szövegek elég folyósak rajta. igazából nem szeretem annyira, mint régen a régi 225 bw samsung monitoromat. az meg kicsi volt, de minden szöveg tűéles volt rajta.

    lehet, hogy csak telhetetlen vagyok? :(((

    हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे Góranga!

  • Narasim

    aktív tag

    közben rájöttem, hogy mégiscsak én vagyok túl nagyravágyó. majd ha lesz ennyi pénzem, hogy egy ilyen monitort megvegyek, akkor ne sírjon a szám, hogy drága vasat kell alá vennem!

    mióta elhagytam a TN panel frontot, azót nem akarózna visszamenni semmilyen szinten. ég és föld egy TN-eshez képest egy s-ips paneles kép. sokkal szebbek a szinei, nem torzul a kép ha 10 centit elmozdítom a fejem, viszont ezt a tükröződő bevonatot sosem fogom megszokni, az nagyon hiányzik a monitor frontról.

    plazmával meg ugye még mindig a beégős dolog aggaszt. nem akarnék állandó vindóztálcát a tv-re.

    हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे Góranga!

  • Narasim

    aktív tag

    válasz dezz #27 üzenetére

    hdmi-hdmi van a tv meg a gép közt. szép a képe általában, csak a piros meg a lila szinek folynak el néha az olvashatatlanságig, de azok sem wordben pl, hanem az egyik fórumon. ugyan az a szöveg a tv-től kicsit jobbra lévő 19"-e hkc monitoron tűéles és olvasható. azon pont 2 pixel vastag a szöveg, a tv-n meg kb 3 pixel plusz valami kis halvány nyavaja a betűk széle körül, amitől egybefolyik a többi betűvel.

    हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे Góranga!

Új hozzászólás Aktív témák