Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lenry

    félisten

    A szoftvervállalat tehát azt mondja, hogy a hardver és a rá telepített Windows olyan egységet alkot, mint például egy televízió vagy mobiltelefon és annak vezérlőszoftvere: a kettő nem szétválasztható, mindkettő szükséges alkotórésze a terméknek.

    na ez egy hülyeség... mivel a TV esetében nekem mind végfelhasználónak lehetőségem sincs alternatív vezérlőszoftverrel üzemeltetni a készüléket, addig az OS egy teljesen más tészta... az egy program (még ha alapprogram is) amit akkor és úgy cserélgetek, ahogy jól esik... az egy dolog, hogy sokan nem értenek hozzá... akkor tessék úgy reklámozni, hogy "laptop x összegért, vindóz plusz y pénzért" és majd eldöntöm, hogy akarom-e.... nem úgy, hogy a képembe tolják, és ha nem kell, még én reklamáljak

    plusz a TV szoftverét a TV gyártója írja... majd ha a Microsoft fogja építeni a gépeket akkor lehet beleszólásuk... ennek a kijelentésnek mondjuk az Apple esetében lenne vmi értelme... Apple hardver, Apple szoftver... de itt nem erről van szó

    [ Szerkesztve ]

    Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

  • Lenry

    félisten

    én igazából két dolgot nem értek:

    ad1: ők írták le saját maguk, hogy ha nem kell vidd vissza, és visszaadjuk az árát... ha élni akarok ezzel, akkor erre hivatkozhatok, ha meg az EULA ezen részét nem fogadják el, akkor én meg nem vagyok köteles elfogadni a többi részét és orrbaszájba visszafejtem a windowst meg másolni fogom

    ad2: mindannyian egyetértünk, hogy ha nem kell, vigyük vissza és adják vissza a pénzt... mi a francon vitázunk? :DDD

    Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Új hozzászólás Aktív témák