Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Panther

    HÁZIGAZDA

    válasz ^Clown #3 üzenetére

    Az Acerről meg a nagy riszpektjéről van egy igen jó sztorim, ha végre lesz időm, meg is írom Logoutra. Röviden annyi a lényeg hogy vettem egy előtelepített Vistás laptopot, amin a Vista tök simán kék halált produkál, akkor is ha egyszerűen elindítom és hagyom állni. Ezek után szervízben járt többször is, javítottak rajta ezt-azt, a fagyás maradt. Gondoltam akkor pénz vissza, mire a válasz az volt hogy a hardvertől elválaszthatatlan OS-re nincs garancia, hogy nem működik rajta az őket nem érdekli, hiába van rajta a matrica hogy "Windows Vista", én esetleg vegyek egy XP-t és használjam azzal ha valamiért zavarna a random kék halál a munkában. Ezt a cikkben is említett "Acer Magyarország garanciális atyaúristene" Pikószky András személyesen ecsetelte nekem, hogy ez így normális, az előtelepített OS nem kell hogy működjön a gépen. És amúgy is, a garanciajegyen ki van kötve hogy rájuk nem vonatkoznak a jogszabályok (mert nekik 30-40 jól képzett ügyvédjük van!), és én ezt a vásárlással elfogadtam. Röviden.

    [ Szerkesztve ]

    [ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

Új hozzászólás Aktív témák