Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Panther

    HÁZIGAZDA

    válasz ^Clown #3 üzenetére

    Az Acerről meg a nagy riszpektjéről van egy igen jó sztorim, ha végre lesz időm, meg is írom Logoutra. Röviden annyi a lényeg hogy vettem egy előtelepített Vistás laptopot, amin a Vista tök simán kék halált produkál, akkor is ha egyszerűen elindítom és hagyom állni. Ezek után szervízben járt többször is, javítottak rajta ezt-azt, a fagyás maradt. Gondoltam akkor pénz vissza, mire a válasz az volt hogy a hardvertől elválaszthatatlan OS-re nincs garancia, hogy nem működik rajta az őket nem érdekli, hiába van rajta a matrica hogy "Windows Vista", én esetleg vegyek egy XP-t és használjam azzal ha valamiért zavarna a random kék halál a munkában. Ezt a cikkben is említett "Acer Magyarország garanciális atyaúristene" Pikószky András személyesen ecsetelte nekem, hogy ez így normális, az előtelepített OS nem kell hogy működjön a gépen. És amúgy is, a garanciajegyen ki van kötve hogy rájuk nem vonatkoznak a jogszabályok (mert nekik 30-40 jól képzett ügyvédjük van!), és én ezt a vásárlással elfogadtam. Röviden.

    [ Szerkesztve ]

    [ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

  • Panther

    HÁZIGAZDA

    válasz csibra #129 üzenetére

    Nekem is csak akkor adta elő (de akkor már a világ legtermészetesebb dolgaként!), amikor személyesen bementem hozzájuk és már fél órája mondtam neki hogy törvénytelen az egész amit csinálnak. Addig nem jutott eszébe.
    Persze ezzel az opcióval nem sokat érek, mert direkt azért vettem ezt a gépet ennyi pénzért, mert ott volt hogy Windows Vista, és gondoltam ha már veszek, legyen időtálló.

    [ Szerkesztve ]

    [ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

Új hozzászólás Aktív témák