Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz CPT.Pirk #327 üzenetére

    2. Azt kellett volna írni, mert voltak/ vannak olyan programok, (pl Battlefield 2), ami a termékkulcsot is beírták a reg.adatbázisba. Orignnel nem tudom mi a bajod, szerintem korrektek annak ellenére, hogy Amerikában méltatlan módon megszavazták őket zsinórban kétszer a legrosszabb társaságnak (ahol a COD kiadó érdekes módon nincs mögötte sem meg előtte sem). Battlefield sorozat miatt nekem amúgy sem kerülhető ki :)

    3. Ez most nem az @ polirozós verseny, de:

    :DDD

    4. Nekem bőven elég az, hogy a hanyag programozók ide vagy oda, a rendszer évek után is gyors és stabil. Ebben oroszlán része van az MS-nek, a Norton-nak, A CCleanernek és nekem is :D

    6. A Norton 360 nekem ingyenben volt, illetve az egyik 4k-ért, olcsóbban jutottam hozzá mint a NIS-hez, és mivel úgyis Symantec védelmi programokat használok, így nekem plusz program telepítését nem jelentette, csak a NIS helyett az N360 települt, amit nagyon megszerettem, és a jövőben is N360-at fogok használni a fő gépemen. Persze lehet, hogy marad egy pár elárvult bejegyzés, de tudod mikor számított ez? Az egy magos rendszerek korában a 2000-es évek első felében, meg amikor a Vista eleve lassú volt (az akkori HW technológia kezdetlegessége miatt) és az MS is szenvedett a Ready Boost meg hasonló cuccokkal. Az SSD-k előtti időben.

    Értem én, hogy szerinted nem így van. Szerintem meg igen :)

Új hozzászólás Aktív témák