Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • talmida

    Közösségépítő

    válasz 3psilon #8 üzenetére

    Sok hasznos dolog van a cikkedben, :R amire szerintem is mindenkinek szüksége lehet --nemtől, hittől, kortól függetlenül.

    celeron: Szerintem nem árthat a hitednek, különösen, ha jól ismered a Bibliát. Sőt, segíthet az önfegyelemben, kitartásban, a céljaid elérésében. Ezek többnyire hasznos tanácsok. Persze van, akik pénzt akarnak kihúzni az ember zsebéből. Némelyik ehhez hasonló program nagyon jókat ígér, és a terjedelmes olvasmány miatt csak hónapok múlva derül ki, hogy mit is akarnak eladni végül, ...mert a legtöbben el akarnak adni valamit. :(((

    3psilon De bizony, le kell mondani ennél is sok mindenről. :K Pl az önsajnálatról, lustaságról, halogatásról, huza-vonáról stb.. Szóval nem teljesen úgy van, hogy a jót választom és kész, egy csapásra happy vagyok. :D

    A jó választása sokszor nagyon is sokba kerül, ami nem azt jelenti, hogy nem érné meg a fáradtságot. ;) Pl vannak megrögzött panaszkodók, depressziósok. Azoknak szinte keresztrefeszítés eleinte a hálásság, hálaadás, köszönet, jóreménység, optimizmus stb..

    Én is olvastam egy hasonló című, jó könyvet, amit te is említesz a cikked a végén.
    Én ezt olvastam: HAPPINESS IS A CHOICE by Frank B. Minirth, MD and Paul D. Meier, MD.

    [ Szerkesztve ]

    IN GOD WE TRUST!

Új hozzászólás Aktív témák