Új hozzászólás Aktív témák

  • antikomcsi

    veterán

    LOGOUT blog

    Olvasgatom amiről beszéltek, így én is beírom, hogy a magam részéről nem hiszek az összeesküvés elméletekben ezen a téren. Szerintem nem érdeke a készítőknek, hogy ez, vagy az nyerjen konkrétan, nem hiszem, hogy előre le van osztva. Sokkal nagyobbat vesztenek azzal, ha kiderül és botrány kerekedik belőle. Még egy ilyen előre felvett műsornál sem hiszem, hogy úgy csinálták, hogy Te fogod megnyerni és kész. Itt persze nem lehet olyan könnyen manipulálni a nézőt és értelme sincs, de még egy Való Világnál sem gondolnám, hogy tuti győztes hely van előre kiosztva. Ott persze az összefoglalók összevágásával napi szinten tudják befolyásolni a nézőket, és érdekük szerint alakíthatnak ki a játékosokról kedvezőbb, vagy hátrányosabb képet, nyilván a nézettség és a reklámbevétel érdekében, de szerintem a szavazásba ott sem szólnak bele. Egyszerűen nekik tök mindegy, hogy mejik kirakati majom nyer a végén. Már annyi celeb van, hogy nincs szükségük egy újabbra. És ha egy olyan félkegyelmű kell a népnek, mint Zsu is volt, akkor nyerje meg, aztán mehet a lecsóba. A legutolsó VV-nél számtalanszor hallottam, hogy nem érdemes nézni, mert előre el van döntve, hogy Bálint fogja megnyerni, és, hogy ez fix, aztán láttuk milyen szépen kihullott.

    Más témában megjegyezném, hogy úgy látszik az agyukra ment a trópusi levegő. Zsófi milyen éhes volt sokszor, pedig előtte pár napot a szállodában héderelt, és biztosan evett egy csomót. Bálint azt mondta szalámizás közben, hogy ez milyen jó, mert egy hónapja nem evett húst. Kérdezném, hogy az egyesülésnél, ami nem olyan régen volt a vacsoránál csupa vega cucc volt rántott tofuval? Tudom nem ide tartozik, de kis hazánkban sajnos van, aki tényleg hetekig nem eszik húst, ehhez képest neki nem nagyon kéne ezen sírni.

Új hozzászólás Aktív témák