Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • antikomcsi

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz i3odnar #1085 üzenetére

    Akárhogy is volt, túl lett reagálva szerintem. Túl nagy feneket kerítettek a dolognak, a gonosz kis törpe barátnőjével együtt. Ez a kettő egy nagyon aljas sunyi ember. Ők mondják, hogy Vivi pletykás, ez érdekes, Arandánál nagyobb szarkavaró pletykafészek nincs a villában. mindenkit kibeszélnek a hátuk mögött. És Fru is ide tartozik, nagyon rosszindulatú számító ember.
    És arról beszélnek, hogy nem mondtak semmi rosszat, és az volt a megalázás, amit Gáborral csináltak. Ők nem büdösözték le. Aha, kb. 1-2 adással előtte pont Arandáék verték nagydobra, hogy milyen gusztustalan büdös Gábor. Szánalmasak. Ezzel a mai műsorral szerintem Aranda akkor is kiesne, ha a felmosóvödör lenne a fantomkép mögött.

    #1087 LamaCube

    Ennyire nem lehet vak?
    De lehet és az is. Azt is látta, hogy ő a villában minden lányt megdughatott volna.
    Ez után szerintem nem lehet több kérdésünk! ;]

    [ Szerkesztve ]

  • i3odnar

    csendes tag

    válasz i3odnar #1085 üzenetére

    Robi végre a szemükbe mondta, hogy nem ők alakítanak csapatokat, hanem az Aranda klán tagjai különcködnek. Összeférhetetlenek... Egyrészt érthető, hogy dacból, már csak azért sem akarnak "behódolni" a Bálint Monarchiának, amivel nem is lenne alapvetően probléma, csak ez nem indokolja azt a mérhetetlen gyűlölködést amit egyik napról a másikra ki tudnak adni magukból.. úgy, hogy mondjuk nem sokkal előtte még Gina is jópofizott kint VVii-vel, de amúgy szemtől szembe sose állna bele, mindig csak csámcsog rajta a háta mögött.

    #1087 LamaCube
    Ez után a BVV-s bejátszás után inkább Fru-t küldeném haza most már, ekkora egy érzéketlen, összeesküvés gyártó nőt, ami ebből a kezdeti karakterből alakult.. hányinger már. (Első karakter akin sikerült felb*sznom magam :W .)

    VVii most sem maradhat ki a BVV-ből :DD Megkönnyíti a szerkesztők dolgát :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák