Új hozzászólás Aktív témák

  • UFO1

    senior tag

    Tetszettek a kérdések és ahogy a grincs felfogta, szegényke még nem tudja mi a pálya és hogy ő van vakon. Láthatóan direkt olyan kérdéseket küldtek be amibe bele tudtak kapaszkodni és azt hiszik látják a fényt az alagút végén pedig ez csak hiú ábránd marad a nagy 3-as részére. Különben még a játék elején pont én írtam, hogy miért nem mennek be üzenetek kívülről mint a VV-k elején mikor a Blikk-et küldték be a nézői kommentekkel. Annak idején én is küldtem be amit bele is írtak nekik az újságba de kicsit átfogalmazták de azért ütött úgy is. Tehát a mostani kérdéseket is lehet kicsit megszerkesztették saját szájíz szerint! :U

    Bírom mikor a hármak beszélgetnek és nem mi vagyunk a szarok hanem akik kiestek őket nem szerették. Baromi kíváncsi leszek mikor szombaton ÉNB megy vissza milyen elméletet állítanak megint fel hogy azért az ő igazságuk legyen a valós! :U

    Amikor cigádzsina beolvasott recskárdónak az jó volt és pont jókor mikor megy párbajra. Nem tudom mit gondolt ÉNB fog mellé/mögé állni a párbajon úgy hogy vele megy? Ez viszont hoz valamit a konyhára így nem 10 – 90-nel fog kiesni hanem 11 – 89%-al! ;]

    Mikor Moh Mercynek magyarázza miért nem kéne a másik csapatot támogatni nem volt egy másik kamera ahonnan látjuk Mercy arcát. Ezt most nagyon elcseszték! :W
    A 6-os szériát pont azért szerettem annyira mert olyan jeleneteket kamera beállításokat láthatunk, hogy az állam a földön volt! Az egyik legnagyobb mikor Zsófika összeveszett Vikivel és nem értette meg miért mondja neki hogy: „bárcsak sose mentél volna tegnap haza” (41:30) és utána leteszi a fejét az ágyra és elkezd folyni a könnye erre a kamera ráközelít. Ilyen mesteri kompozitot sajnos itt nem látok pedig nagyon jó lenne! :(

    A holnapi/mai adásban jó lesz mikor recskárdó beleáll ÉNB-be majd az megint lebuzizza erre ne buzizz kicsit továbbgondoltam a dolgot: ÉNB ballal ijeszt jobbal televeri. De jó lenne! :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák