Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ildi_

    csendes tag

    válasz csƵ #576 üzenetére

    Szerintem is teljesen okés helyén kezelni ezt a műsort, én is azt mondom, hogy azért nézem, hogy kikapcsoljak. Viszont az ilyen meggyőződésű ember az RTL-nek is jobb ha műsoron kívül rontja a levegőt.
    Reni a bokszolásnál ott érvelt "90%hogyvisszamegyek" mellett, hogy nem is degradálja a nőket, csak azokat, akik hagyják magukat és akik támadhatóak, majd jött az eszeveszett bólogatás, hogy csak azokat a nőket verik, akik arra rászolgáltak. Ebben az egészben az a legszomorúbb, hogy radics egy nőtől kapott ebben a témában biztatást és megerősítést. Én remélem, hogy a következő, aki majd a szobájában elgondolkodhat ezen és a pár nap alatt kialakult bitang nagy szerelmen Csokival, ő lesz.

    Szerintem Erát most egy ideig békén hagyják, hiába fogják majd hangoztatni, hogy BOSSZÚ, nem fogják merni rátenni a jelet. Krisztián pedig tujább lesz, mint eddig és a többiek is visszavesznek pár napig az arcukból és az ilyen töltelékjátékosok jönnek, mint az adri és a többi, akiknek a nevét sem tudom.

    [ Szerkesztve ]

  • antikomcsi

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz csƵ #576 üzenetére

    Ezt én sem értem, hogy mitől gondolta magát nagyon viccesnek? Igazából azt láttam, hogy annyiszor elmondta, hogy ő csinálja a műsort, és ő olyan vicces, hogy nélküle nem lenne semmi, hogy a bent lévő agyatlanok el is hitték neki. És nem csak ők, hanem a kinti nézők egy része is. Olvasgattam a facebook hozzászólásokat, és azok közt is állandóan azt hangoztatták a radics szavazók, hogy nélküle nem lenne semmi. Egy az egyben átvették, amit radics mondott. Amikor valaki kérdezte, hogy sorolják már fel azt a sokk viccet akkor persze pont nem sikerült.

    Igazából egy vicces dologra emlékszem vele kapcsolatban, amikor ki lett festve a körme, és kuki lett az arcára rajzolva. Viszont ez nem neki köszönhető, hanem pont Erának.

    Amikor meg azt mondta, hogy nem véletlen verik a nőt, hanem azért, mert biztos kiérdemelte, hát az már tényleg véglény dolog. Egy párkapcsolatban egy normális ember nem veri a másikat. Ezek szerint ha egy részeg állat hazamegy és tombol, és elver mindenkit aki a keze ügyébe kerül, akkor azok kiérdemelték. Ja, persze. Szerencse, hogy az én fiam nem nézi a műsort, de ha nézni, nem akarnám, hogy azt hallja, hogy egy nő megérdemli a verést, ha rászolgál.

    Zsuzsu dolgain sem jóízűen nevetek, hanem kínomban, és ilyenkor mindig eszembe jut, amit mondott, hogy nem a papír számít, hanem a szürkeállomány. Pedig neki nagy szüksége lenne arra a papírra. Azért nem bántom, mert nem tehet róla, hogy ennyire buta, vagy műveletlen, kinek, hogy tetszik. Biztos vagyok benne, ha máshová születik, más szülőkkel nem ez lenne a helyzet.

    Igen, VVV rossz lóra tett! Nem jött be neki a dolog, elmaradt a fizetség, így tulajdonképpen ingyen menet volt, nemsokára rájön, hogy akkor őt tulajdonképpen megerőszakolták!

    Sokan mondják, hogy nem Era nyert, hanem radics vesztett, mert nem Erára szavaztak, hanem radics ellen.
    Ez nem pont így van, mert ha bárki mással ment volna Era párbajozni, akkor is rá szavaztam volna. Ha az Era-Roli-Hunor trióból megy valaki párbajra, rájuk fogok szavazni.

    (#577) ildi_

    Én is csak pislogtam, amikor Reni a védelmébe vette radicsot ezen a téren és azzal érvelt, hogy ő maga is nő, de nem érzi problémának a radics féle dolgot. Ez komoly? Felfogta vajon, hogy miről beszél?
    Én nem vagyok ugyan nő, de még én sem értettem, hogy erre, hogy volt képes.
    Viszont ha nő lennék, kizárt dolog, hogy velem bárki ezt csinálná, mint, amit kicsipákó csinál. Amint ez elsőnek előfordult volna, le is út, fel is út lehet menni szórakozni ahová akar.
    Ez a dolog sem arra utal, hogy egy önérzetes nővel, emberrel van dolgunk.

    Valószínű, most nagyon összetört az agyhalott brigád, még azt sem fogják fel, hogy bosszúról nem is lehet szó! Nem Era hívta ki radicsot, hanem fordítva. Mit akarnak megbosszulni? Azt, hogy radics beszart és mégsem Rolit hívta ki, ahogy azt krisztilánynak magyarázta? Megfőzték a levest, tessék szépen megenni.

    Krisztilány nagyon kompenzálni akarja a videóit, és bemutatni, hogy ő mekkora kan, megpróbál majd rámozdulni valakire, mert neki kell a pótlék! Te jó ég, ez is milyen megalázó mind a párjának, mind annak, akivel bent kavar.

    Kéne nekik már erre a hétre valami feladatot kitalálni, mert nagyon elkényelmesedtek.

Új hozzászólás Aktív témák